پیام قائم مقام دانشگاه فناوری های نوین سبزوار به مناسبت دهه مبارک فجر

۱۳ بهمن ۱۳۹۳ | ۱۲:۳۵ کد : ۷۵۳۹ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۶۳۴
دکتر ابراهیمی قائم مقام دانشگاه فناوری های نوین سبزوار با صدور پیامی ایام ا... دهه فجر را حضور مقام معظم رهبری، ملت ایران، استادان، دانشجویان و کارکنان دانشگاه تبریک گفت. به گزارش روابط عمومی وزارت علو...
پیام قائم مقام دانشگاه فناوری های نوین سبزوار به مناسبت دهه مبارک فجر
دکتر ابراهیمی قائم مقام دانشگاه فناوری های نوین سبزوار با صدور پیامی ایام ا... دهه فجر را حضور مقام معظم رهبری، ملت ایران، استادان، دانشجویان و کارکنان دانشگاه تبریک گفت.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در متن این پیام  آمده است:
ملت همیشه در صحنه ایران با اهدای خون بهترین فرزندان این مرز و بوم با سالها مبارزه و مجاهدت های فراوان با درایت و رهبری بنیان گذار انقلاب، امام خمینی (ره) موفق به ثبت رویدادی شگرف در تاریخ کهن ایران زمین شدند، که تحولات و پیشرفت عظیم  اجتماعی، علمی، سیاسی و مذهبی بی سابقه ای را رقم زد.
ایام ا... دهه فجر به یادآورنده عزم راسخ ملت مسلمان ایران و نمود وحدت ملی و پیروزی حق خواهان و مظلومان تاریخ است.تاریخ گواه تلاش های خستگی ناپذیر دانشگاهیان در به ثمر رسیدن نهال انقلاب است. روشنگری های دانشگاهیان و استادان و نقش راهبردی و راهنمایی آنان بر پیشانی تاریخ انقلاب می درخشد.
پس از انقلاب ملت شریف ایران در عرصه های علم و دانش نیز موفق و سرافراز شد و نام پر افتخار ایران در بسیاری از عرصه ها در میان کشورهای پیشرفته قرار گرفت. امروز نوبت دانشجویان مستعد ماست تا با تکیه بر غیرت ایرانی و خون گلگون شهدای انقلاب پا به عرصه های نوین دانش و فناوری گذاشته و موجبات سرافرازری ایران اسلامی و دیار سربداران را فراهم سازند.
اینجانب به نمایندگی از دانشگاه فناوری های نوین سبزوار، سی و ششمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی را به روح امام راحل، رهبر فرزانه انقلاب، ملت غیور ایران و خانواده بزرگ دانشگاه اعم از استادان، کارکنان و دانشجویان تبریک و تهنیت عرض می کنم