پیام قائم مقام دانشگاه صنعتی بیرجند در محکومیت حملات رژیم اشغالگر قدس به غزه

۳۰ تیر ۱۳۹۳ | ۱۶:۰۴ کد : ۷۵۳۸ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۸۶۲
دکتر جوانشیر، قائم مقام دانشگاه صنعتی بیرجند با صدور پیامی حمله رژیم اشغالگر قدس به نوار غزه را محکوم کرد.به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ،متن بیانیه دکتر جوانشیر بدین شرح است: ...
دکتر جوانشیر، قائم مقام دانشگاه صنعتی بیرجند  با صدور پیامی حمله رژیم اشغالگر قدس به نوار غزه را محکوم کرد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم  ،متن بیانیه  دکتر جوانشیر بدین شرح است:
حملات وحشیانه رژیم صهیونیستی به نوار غزه که موجب به شهادت رسیدن بیش از چهارصد فلسطینی گردیده نشان دهنده قساوت و بیرحمی این رژیم است که با بی حرمتی و تجاوز و وحشیگری به حریم ملت مظلوم فلسطین قلب همه ملت های جهان به خصوص ملت های مسلمان را درماه مهمانی خدا جریجه دار کرده است. از دراز مدت ملت فلسطین طی حملات و کشتارهای وحشیانه رژیم اشغالگر جان،مال، فرزندان خود را قربانی  می دهند اما سکوت و بی تفاوتی جهانی و غفلت و بی طرفی بعضی از کشورهای مسلمان در قبال آلام و مصیبت های روز افزون ملت فلسطین مایه شرم است.
. مع الوصف این جنایات نابخشودنی را که باعث تالم و به درد آوردن قلب همه مردم مسلمان و بشر دوستان جهان گردیده شدیداً محکوم کرده از مراجع ذیربط و سازمان ملل و کشورهای مسلمان و شورای امنیت می خواهیم تا هر چه سریع تر از طریق فشارهای دیپلماسی و هشدار دهنده موجب توقف این حملات شوند.از همچنین از جامعه دانشگاهی و از دانشجویان محترم می خواهم تا انزجار خود را از رژیم غاصب و مظلومیت مردم فلسطین به گوش جهانیان برسانند.