پیام شورای هماهنگی روابط عمومی پارک های علم و فناوری کشور به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید

۳۱ شهریور ۱۳۹۴ | ۱۷:۰۴ کد : ۷۵۳۶ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۹۳۳
شورای هماهنگی روابط عمومی پارک های علم و فناوری کشور به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید پیامی صادر کرد .به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، متن این پیام بدین شرح است :ماه مهر، ماه آماده شدن برای کسب علم و م...
پیام شورای هماهنگی روابط عمومی پارک های علم و فناوری کشور به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید
شورای هماهنگی روابط عمومی پارک های علم و فناوری کشور به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید پیامی صادر کرد .
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، متن این پیام بدین شرح است :
ماه مهر، ماه آماده شدن برای کسب علم و معرفت با لباس مقدس دانش‌آموزی است. ماه مهر، آغاز شکوفایی علم و دانش و فرصتی دیگر برای نوآوری و خودنمایی نخبگان و فرهیختگان جامعه و زمان بالندگی همه ایران اسلامی است.
پارک های علم و فناوری کشور بر پایه تجربه و دانش مجدّانه سعی می‌کنند تا با اتکا به رهنموده‌های مقام معظم رهبری و با استفاده از نقشه جامع علمی کشور و با اجرای سیاست های کلی علم و فناوری، ضمـن تحقق چشم انداز 1404، در توسعه علم و فناوری مبادرت داشته و در کنار آن روابط عمومی های پارک های علم و فناوری کشور نیز با گسترش ارتباط و همکاری با جامعه، خصوصا فرهیختگان و مراکز علمی و تحقیقاتی، افق‌های روشنی را در رسیدن به توسعه‌ای پایدار مبتنی بر دانش و فناوری ترسیم کنند.
مدیران روابط عمومی پارک های علم و فناوری کشور، خود را موظف می‌دانند تا با اطلاع رسانی دقیق و صحیح دستاوردهای فناورانه شرکت های دانش بنیان و با افزایش اعتماد و همدلی، در راستای تحقق چشم انداز توسعه کشور، نوآوران و صاحبان‌ایده را یاری کنند.
شورای هماهنگی روابط‌عمومی پارک‌های علم و فناوری کشور آغاز سال‌تحصیلی جدید را به دانش‌آموزان عزیز، دانشجویان، طلاب، معلمان و ‏اساتید، و مردم فهیم و فرهنگ دوست ایران، ‏تبریک و تهنیت عرض می کند. 
امید است همه همکاران گرانقدر در فضایی مملو از اعتماد و در سایه عقلانیت دست در دست هم دهند و با همدلی و همزبانی، در سایه عمل به وظایف، توسعه علمی کشور را محقق سازند.