پیام سرپرست دانشگاه مازندران به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید

۳۱ شهریور ۱۳۹۳ | ۱۰:۰۰ کد : ۷۵۳۳ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۴۶۰
دکتر فخرالدین اصغری آقمشهدی سرپرست دانشگاه مازندران در آستانه فرارسیدن ماه مهر و آغاز سال تحصیلی جدید پیامی صادر کرد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در متن این پیام آمده است: آغاز سال تحصیلی جدید،...
پیام سرپرست دانشگاه مازندران به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید
دکتر فخرالدین اصغری آقمشهدی سرپرست دانشگاه مازندران در آستانه فرارسیدن ماه مهر و آغاز سال تحصیلی جدید پیامی صادر کرد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در متن این پیام آمده است: آغاز سال تحصیلی جدید، ماه مهرورزی و دوستی را به جامعه فرهیخته دانشگاهی، دانشجویان عزیز، اعضای هیئت علمی و کارکنان شریف دانشگاه، این طلایه داران علم، فرهنگ و ادب به ویژه دانشجویان ورودی های جدید که به مدد تلاش مستمر و عالمانه، قدم به عرصه جدیدی از علم و دانش نهاده اند تبریک و تهنیت می گویم و از خداوند منان برای همه این عزیزان سعادت دنیا و آخرت را مسالت می کنم.
دانشگاه مکان مقدسی است که دانشجویان و استادان، شریف‌ترین فعالیت را که همانا علم آموزی و علم‌اندوزی است سرلوحه رفتار خود قرار داده، زمینه پیشرفت و تعالی جامعه را فراهم کرده  و در بهار تعلیم و تربیت، تلاشی دگربار از خود به نمایش گذاشته و آغوش خود را با افتخار برای کسب علم و کمال می گشایند.
بار دیگر فصل مهر از راه رسید و صحیفه نورانی دانش با انگشت تکاپو و تلاش دانشجویان و صاحبان کسب علم و کمال ورق خورد و ملائک بال خود را برای حضور آنان گسترانیده و توفیق خدمت را به تنی چند از بندگان خود عنایت کرده است.
اینجانب ضمن عرض خیر مقدم به همه دانشجویان و بویژه ورودی های جدید و تبریک شروع مجدد کلاس‌های درس به دانشجویان و همکاران گرانقدر، موفقیت روزافزون دانشگاهیان را در عرصه دانش و پژوهش و تربیت نیروی کارآمد و متخصص برای خدمت به جامعه اسلامی مان، از خداوند متعال خواستارم و امیدوارم با پیروی از رهنمودهای رهبر حکیم و فرزانه انقلاب، براساس برنامه‌ریزی جامع و منسجم، همچنان این نهضت موفق علمی با شتاب روزافزون ادامه یابد و دانشگاه مازندران نیز بتواند در جایگاه مناسبی از این نهضت عظیم و تحول‌ساز قرار گرفته و به وظیفه خود عمل کند.