پیام سرپرست دانشگاه فناوری های نوین قوچان به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی

۱۴ بهمن ۱۳۹۳ | ۱۳:۴۱ کد : ۷۵۳۲ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۶۴۰
دکتر بهشتی سرپرست دانشگاه فناوری های نوین قوچان به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی پیام تبریکی صادر کرد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در متن این پیام آمده است: دهه فجر انقلاب اسلامی ایران سرفصلی نو در...
دکتر بهشتی سرپرست دانشگاه فناوری های نوین قوچان به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی پیام تبریکی صادر کرد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در متن این پیام آمده است:
دهه فجر انقلاب اسلامی ایران سرفصلی نو در اهتزاز اندیشه های ناب انقلابی ملتی است که به ندای <<هل من ناصر ینصرنی>> پیشوای خود لبیک گفته و با اراده ای استوار همگام با مقتدای خود، خمینی کبیر برگ زرین دیگری در تاریخ پرشکوه ایران اسلامی رقم زدند.
ملت بزرگ ایران با استعانت از آموزه های دینی و مذهبی و با تمشیت و زعامت پیامبر گونه امام خمینی (ره)آن یگانه پرچمدار ایستادگی و استکبار ستیزی، بشارت جهانی عاری از امپریالیسم و مالامال از عدالت را به ارمغان آورد.
جامعه دانشگاهی دانشگاه مهندسی فناوری های نوین قوچان این ایام فرخنده را به اساتید گرانقدر، پرسنل و دانشجویان دانشگاه، دانشگاهیان سراسر کشور و ملت غیور ایران تبریک عرض می کند و با عنایت به دسیسه های اخیر دشمنان اسلام و دشمنان پیروان ادیان الهی در هتک حرمت ساحت حضرت خاتم الانبیا(ص)، تمامی دانشگاهیان را به حضور همه جانبه در مراسمات ایام الله دهه فجر امسال فراخوانده و حضور پرشور جامعه دانشگاهی در راهپیمایی 22 بهمن را پاسخ محکمی به دشمنان اسلام و انقلاب می داند.