پیام سرپرست دانشگاه صنعتی کرمانشاه به مناسبت آغاز سال جدید تحصیلی

۲۳ شهریور ۱۳۹۳ | ۱۵:۵۲ کد : ۷۵۳۰ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۵۳۵
دکتر علی اکبر اختری سرپرست دانشگاه صنعتی کرمانشاه به مناسبت آغاز سال جدید تحصیلی پیامی صادر کرد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در متن این پیام آمده است: سپاس خداوندی را که انسان را به زیور علم دان...
دکتر علی اکبر اختری سرپرست دانشگاه صنعتی کرمانشاه به مناسبت آغاز سال جدید تحصیلی پیامی صادر کرد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در متن این پیام آمده است: سپاس خداوندی را که انسان را به زیور علم دانایی آراسته و رحمت بی پایان خود را بر وی ارزانی داشته است.
فرا رسیدن سال تحصیلی جدید ، بهار علم و معرفت که توام با رشد و بالندگی و تلاش چشمگیر جامعه دانشگاهی است به تمام اساتید و دانشجویان و کارکنان بویژه دانشجویان جدید الورود که این دانشگاه را جهت تعالی خود برگزیده اند، تبریک و تهنیت عرض می کنم.
دانشگاه ها به عنوان کانون رشد و پیشرفت جامعه، وظیفه  تولید علم نافع را به عهده دارند و این مهم با نیت خواستن، سخت کوشی، جدیت و پشتکار اساتید و دانشجویان عزیز رقم خواهد خورد.
دانشگاه جوان صنعتی کرمانشاه در سال های اخیر با جذب اساتید و راهبرد پژوهش های کاربردی و آموزشی توانسته است در مسیر رشد و تعالی گام های اساسی را بردارد و با اعتقاد به وفاق و تلاش عمومی برای توسعه هر چه بیشتر علمی، آموزشی، فرهنگی و ترویج فرهنگ اسلامی تمام مساعی خود را در جهت شکوفایی استعدادها و خلاقیت دانشجویان صرف خواهد کرد و امید است بتواند حامی کار و سرمایه ایرانی باشد .
اینجانب از محضر آفریدگار حکیم استمرار توفیقات خانواده فرهیخته دانشگاه صنعتی کرمانشاه را در جمیع جهات خواستارم .