پیام سرپرست دانشگاه صنعتی سهند تبریزبه مناسبت آغاز سال تحصیلی

۲۵ شهریور ۱۳۹۳ | ۱۶:۲۵ کد : ۷۵۲۹ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۶۸۳
دکتررسول آذری خسروشاهی سرپرست دانشگاه صنعتی سهند تبریز به مناسبت آغاز سال تحصیلی94-93 پیام تبریکی خطاب به دانشجویان و دانشگاهیان صادر کرد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، متن کامل این پیام بدین...
دکتررسول آذری خسروشاهی سرپرست دانشگاه صنعتی سهند تبریز به مناسبت آغاز سال تحصیلی94-93 پیام  تبریکی خطاب به دانشجویان و دانشگاهیان صادر کرد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، متن کامل این پیام بدین شرح است:
به نام خداوندی که قلم را آفرید و آن را شایسته سوگند خویش قرار داد. به نام یگانه آفریدگاری که انسان را به زیور «اندیشه» و «تفکر» آراست و او را امانت دار این ودیعه الهی قرار داد و با سلام و درود به اصحاب فکر و فرهنگ و پیشتازان علم و معرفت، بار دیگر فصل روشن «مهر» از راه می رسد و صحیفه نورانی معرفت با سرانگشت تکاپو ورق می خورد و دروازه های آسمانی بینش و دانایی به روی میلیون ها دانش پژوه آغوش می گشایند.
ماه مهر اگر چه شروع پائیز است ولی بهار تعلیم و تربیت برای جویندگان علم و دانش است. آغاز این بهار را به همه اساتید، دانشجویان، کارکنان دانشگاه و همه دست اندرکاران تعلیم و تربیت تبریک عرض نموده و برای همگان از درگاه خداوند متعال، دستیابی به مدارج عالی علمی، دینی و اخلاقی، تواًم با موفقیت، بهروزی و سعادت را خواستارم.
 مقارن شدن شروع سال تحصیلی با هفته شکوهمند دفاع مقدس تقارنی نیکوست که فضای دانشگاه را به یاد و خاطره  شهیدان، متبرک ساخته و پاسداری از حرمت خون شهیدان را در سنگر دانشگاه یادآور عصاره های پاک انقلاب می نماید و ما نیز با گرامیداشت هفته دفاع مقدس با آرمان های امام راحل (ره) و شهدا تجدید میثاق نموده و همواره پیروی از منویات رهبر انقلاب را در دفاع از کیان مقدس علم و حرکت پرشتاب علمی دانشگاه سر لوحه زندگی خود قرار می دهیم.
امید است به فضل الهی و تحت توجهات حضرت ولی عصر (عج) در سال اقتصاد و فرهنگ، با عزم ملی و مدیریت جهادی، در طول سال تحصیلی جدید در جهت تهذیب، خود سازی، تولید علم و حل مشکلات جامعه با استفاده از دستاوردهای علمی موفق باشیم.