پیام سرپرست دانشگاه سرپرست دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته به مناسبت فرارسیدن سال 1394

۲۶ اسفند ۱۳۹۳ | ۱۵:۵۱ کد : ۷۵۰۶ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۸۸۵
دکتر میرزایی رئیس دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته با صدور پیامی ضمن تبریک عید نوروز به دانشگاهیان بر تبعیت از اندیشه ها و سیره عملی آن حضرت(س)  تاکید کرد.به گزارش روابط عمومی وزارت ...
پیام سرپرست دانشگاه سرپرست دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته به مناسبت فرارسیدن سال 1394
دکتر میرزایی رئیس دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته با صدور پیامی ضمن تبریک عید نوروز به دانشگاهیان بر تبعیت از اندیشه ها و سیره عملی آن حضرت(س)  تاکید کرد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، متن پیام دکتر محمد میرزایی به شرح ذیل است :
 
  گردش ایام برگ دیگری از تقویم عمر مارا ورق زد. سالی گذشت، صدای پای بهار این نشان جلال و جمال خداوند یکتا، درس تحول، رشد و تکامل شنیده می‌شود، امید است در ترنم ترانه شکوفایی طبیعت حال جان و دل ما احسن الحال شود. 
  اینجانب پیشاپیش حلول سال نو و عید سعید باستانی ایرانی- اسلامی که ریشه در فرهنگ و اندیشه ایران اسلامی دارد را به عموم مردم عزیز کشورمان بالاخص دانشگاهیان خدوم اعم از اساتید محترم، دانشجویان معزز و کارمندان گرامی تبریک عرض می‌نمایم.
عید پیش رو با ایام شهادت خیر کثیر بانوی دوعالم حضرت فاطمه (س) مقارن گشته، ضمن عرض تسلیت به این مناسبت، توفیق روزافزون همگان را در راه تبعیت از اندیشه ها و سیره عملی آن حضرت(س) از درگاه خداوند مسئلت دارم.
  ضمن تقدیر و تشکر از زحمات همکاران محترم در سالی که گذشت برای کلیه عزیزان همکار و مردم سربلند ایران اسلامی سالی سرشار از بهروزی، موفقیت در عرصه‌های مختلف زندگی از درگاه خداوند منان خواستارم.
   امید است با همدلی و همکاری در پیشبرد اهداف دولت "تدبیر و امید" موجبات افتخار و عزت نظام مقدس جمهوری اسلامی را فراهم آوریم.