پیام سرپرست دانشگاه زنجان به مناسبت دهه فجر و 22 بهمن

۲۰ بهمن ۱۳۹۳ | ۱۳:۴۸ کد : ۷۵۰۵ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۵۲۷
دکتر جمشیدی رئیس دانشگاه زنجان به مناسبت فرا رسیدن 22 بهمن پیامی صادر کرد.به گزارش روابط عمومی وزارت علوم متن این پیام بدین شرح است:در سی و ششمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی؛ ملت عزیز ایران با...
دکتر جمشیدی رئیس دانشگاه زنجان به مناسبت فرا رسیدن 22 بهمن پیامی صادر کرد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم متن این پیام بدین شرح است:
در سی و ششمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی؛ ملت عزیز ایران با اعتماد و اتکال به خداوند متعال به مدد قدرت دانش، تخصص و تعهد فرزندان برومندش رو به سوی آینده ای روشن دارد. جهانیان پیشرفت های عظیم علمی و فتح بیش از پیش قله‏ های دانش را از سوی ایرانیان به نظاره نشسته اند، اطمینان دارم که جامعه دانشگاهی کشور حفظ و پاسداشت آرمان ها و ارزش های نظام مقدس جمهوری اسلامی را که میراث ارزشمند امام عزیز، شهدا، جانبازان و ایثارگران است، وظیفه خود می داند بار دیگر همراه با عموم مردم شریف ایران با لبیک گویی به پیام های حکیمانه مقام معظم رهبری مبنی بر حفظ وحدت، با مشارکت پرشور در راهپیمایی 22 بهمن پایبندی خود را به اصول انقلاب اسلامی و آرمان های امام خمینی (ره) اعلام خواهند کرد.
اینجانب به عنوان خدمتگزار مردم؛ این ایام خجسته را به اساتید محترم، کارکنان شریف و دانشجویان عزیز دانشگاه و ملت شریف ایران تبریک و تهنیت عرض می نمایم.