پیام سرپرست دانشگاه خوارزمی درخصوص الحاق دانشگاه علوم اقتصادی به این دانشگاه

۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ | ۱۴:۵۸ کد : ۷۴۹۸ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۷۴۴
دکتر محمدعلی سبحان‌اللهی سرپرست دانشگاه خوارزمی درخصوص الحاق دانشگاه علوم اقتصادی به این دانشگاه پیامی صادر کرد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در متن پیام دکتر سبحان اللهی آمده است: دست‌یابی به آرما...
دکتر محمدعلی سبحان‌اللهی سرپرست دانشگاه خوارزمی درخصوص الحاق دانشگاه علوم اقتصادی به این دانشگاه پیامی صادر کرد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در متن پیام دکتر سبحان اللهی آمده است: دست‌یابی به آرمان‌های والا و اهداف بلند نظام اسلامی ما در بخش علوم، فنّاوری و آموزش عالی، بیش از همه نیازمند هم‌دلی و هم‌زبانی میان متولّیان و مسئولان از یک سو و دانشجویان از سوی دیگر است. آن‌چه در روزها و ماه‌های آغازین سال جدید در مسیر ادغام دانشگاه علوم اقتصادی سابق در دانشگاه خوارزمی گذشت، مسئولان و دانشجویان را به فهم مشترک نزدیک ساخت و زمینه را برای همکاری، هم‌افزایی و هم‌دلی فراهم کرد.
اینک که دانشجویان عزیز با اعتماد به مسئولان و برنامه‌ریزان آموزش عالی کشور و در همراهی با مدیران دانشگاه خوارزمی، وظیفۀ خویش را در فراهم کردن زمینه‌های تحقّق یکی از برنامه‌ها و اهداف نظام آموزش عالی کشور ادا کردند، دانشگاه خوارزمی خود را بیش از همیشه در رفع نگرانی‌ها و دغدغه‌های بجای ایشان مسئول می‌بیند و اراده خود را در برآوردن خواسته‌ها و انتظارات مشروع و قانونی آنان اعلام می‌دارد.
برخود لازم می‌دانم که از وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، اعضای فرهیختۀ شورای انقلاب فرهنگی، نمایندگان شریف مجلس شورای اسلامی و معاونان و مدیران وزارت علوم، تحقیقات و فناوری که در تصویب، برنامه‌ریزی و اجرای برنامۀ ادغام این دو دانشگاه نقش ایفا کردند و با اتّخاذ رویکردی مسئولانه و  همدلانه در رفع نگرانی‌ها و دغدغه‌های دانشجویان عزیز کوشیدند، سپاس‌گزاری کنم.
 از دانشجویان کوشا و فهیم، کارکنان شریف و زحمتکش و اعضای فرهیخته هیئت علمی دانشگاه علوم اقتصادی سابق که با متانت و صبوری، دشواری‌های این ادغام فرخنده را بر خود آسان گرفتند، سپاس‌ها دارم و حضور ایشان را در جمع دانشگاهیان دانشگاه خوارزمی مغتنم می شمارم. امید است این هم‌دلی و هم‌زبانی دوام یابد و دانشگاه خوارزمی همچون گذشته با استواری و صلابت در مسیر پرافتخار رشد و بالندگی گام بردارد.