پیام سرپرست دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته به مناسبت ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) و روز زن

۲۲ فروردین ۱۳۹۴ | ۱۶:۳۶ کد : ۷۴۹۳ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۵۳۹
دکتر محمد میرزایی سرپرست دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته به مناسبت ولادت فرخنده حضرت فاطمه زهرا(س) و روز زن پیام تبریکی صادر کرد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در متن این پیام آمده است...
دکتر محمد میرزایی سرپرست دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته به مناسبت ولادت فرخنده حضرت فاطمه زهرا(س) و روز زن پیام تبریکی صادر کرد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در متن این پیام آمده است:
درهای آسمان گشوده می‌شود، فلسفه آفرینش و هستی کمال یافته عرشیان به زمینیان بشارت می‌دهند، چراکه تولد زلالی و پاکی و نور است.اوست که تداوم‌دهنده راه رسالت، خیر کثیر و بهانه آفرینش است، در یک کلام فاطمه (س) پای به عرصه وجود نهاد. در مقام شامخ و بلندش سوره کوثر نازل شده و از سوی رسول رحمت و مهربانی(ص) " ام ابیها"  لقب گرفت.
اینجانب میلاد سراسر نور و پاکی سرور بانوان دو عالم حضرت فاطمه (س)،  و تقارن آن با میلاد احیا‌گر اسلام ناب محمدی(ص) معمار فقید جمهوری اسلامی ایران امام خمینی  (ره) و روز زن را خدمت کلیه مردم شریف ایران بخصوص زنان و مادران عزیز و فداکار صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می کنم.
این روز مبارک فرصتی مغتنم است با شناخت ابعاد وجودی حضرت  فاطمه (س) و پیروی از آن بزرگوار، تکریم جایگاه والای زن در اصلاح جامعه اسلامی – ایرانی گامی موثر و بلند برداریم. چرا که از دامن زن است که مرد به معراج می‌رود.
امیدروارم با شناخت و درک صحیح و تاسی عملی از الگوهای ناب اسلامی در پناه الطاف حق تعالی و عنایات بانوی دو عالم در کلیه شئونات زندگی در راه رضای خداوند متعال طی طریق کنیم.