پیام سرپرست دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته به مناسبت عید سعید غدیر خم

۲۹ شهریور ۱۳۹۵ | ۱۵:۱۱ کد : ۷۴۹۲ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۵۳۲
دکتر محمد جواد آروین سرپرست دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی وفناوری پیشرفته به مناسبت فرا رسیدن عید سعید غدیر خم پیام تبریکی صادر کرد.به گزارش روابط عمومی روابط عمومی وزارت علوم، در متن این پیام آمده است...
دکتر محمد جواد آروین سرپرست دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی وفناوری پیشرفته به مناسبت فرا رسیدن عید سعید غدیر خم پیام تبریکی صادر کرد.
به گزارش روابط عمومی روابط عمومی وزارت علوم، در متن این پیام آمده است:
بر آمدن آفتاب امامت علوی بر پهنه سپهر رسالت نبوی، نویدبخش روشنایی حیات بشری است. امامت، خورشید تابناک و پرفروغی است به بلندای هستی که ژرفنای زمین را از تاریکی می‌رهاند و مردمان را سعادت، امید و کمال می‌بخشد. راهی را که پیامبر خاتم(ص) در غدیر خم به روی جهان بشری گشود مسیری است هموار وروشن بر پایه دین باوری، خردورزی و اعتدال‌پویی.
غدیر دریایى از معارف است؛ آرى غدیر یک سرزمین نیست، چشمه‌اى است که تا پایان هستى مى‌جوشد، کوثرى است که فنا برنمى‌دارد، افقى است بى‌کرانه و خورشیدى است عالم‌تاب.
اینجانب فرارسیدن عید غدیر خم روز امامت و ولایت را خدمت تمامی استادان، کارکنان و دانشجویان دانشگاه و تمامی خدمتگزاران عرصه آموزش و پژوهش تبریک و تهنیت عرض کرده و از درگاه خدواند بی‌همتا و منان مسألت دارم و به یمن این عید بزرگ، همه ما را از نعمت هدایت، سعادت و رستگاری دو جهان برخوردار فرماید.