پیام رییس دانشگاه یزد به مناسبت آغاز سال تحصیلی 94-93

۲۳ شهریور ۱۳۹۳ | ۱۶:۲۸ کد : ۷۴۸۸ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۷۲۴
دکتر محمدصالح اولیا رئیس دانشگاه یزد همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید، در پیامی با اشاره به ربع قرن تلاش دانشگاهیان این دانشگاه و حمایت های مسئولان استانی و کشوری، "تلاش مبتنی بر دانش" را سرلوحه فعالیت ...
دکتر محمدصالح اولیا رئیس دانشگاه یزد همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید، در پیامی با اشاره به ربع قرن تلاش دانشگاهیان این دانشگاه و حمایت های مسئولان استانی و کشوری، "تلاش مبتنی بر دانش" را سرلوحه فعالیت های آموزشی، پژوهشی و پشتیبانی دانشگاه یزد برای رسیدن به جایگاه برجسته ملی و بین المللی عنوان کرد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در متن پیام دکتر محمد صالح اولیا آمده است:
دانشگاه یزد امسال وارد بیست و ششمین سال فعالیت خود شده است. ربع قرن تلاش دانشجویان، کارکنان، استادان و مدیران دانشگاه در کنار حمایت های مسئولان استانی و کشوری نهال نوپای دانشگاه را به درختی تناور و ثمربخش تبدیل کرده است. درعین حال هم قابلیت‌های نهفته در دانشگاه و منطقه و هم انتظارات جامعه بسیار فراتر از جایگاه فعلی دانشگاه است. با وجود همه محدودیت ها و مشکلات و چالش هایی که فراروی دانشگاه قرار دارد آینده روشنی را می توان تصور کرد که در آن کسب جایگاه برجسته ملی و بین المللی دور از دسترس نخواهد بود.
آینده را خودمان باید بسازیم."تلاش مبتنی بر دانش" باید سرلوحه ما در انجام فعالیت های آموزشی، پژوهشی و پشتیبانی قرار گیرد. دست همه همکاران و دانشجویان را در این حرکت فراگیر به گرمی می فشارم و از خداوند بزرگ می خواهم به ما توفیق قرار گرفتن در راه خود عطا کند.