پیام رئیس مرکزآموزش عالی شهرضا به مناسبت آغاز سال تحصیلی 94 – 93 دانشگاه ها و مراکزآموزش عالی

۲۹ شهریور ۱۳۹۳ | ۱۱:۴۴ کد : ۷۴۸۱ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۳۴۲
دکتر حمیدرضا کریم زاده رئیس مرکزآموزش عالی شهرضا به مناسبت آغاز سال تحصیلی 94 – 93 دانشگاهها و مراکزآموزش عالی پیامی صادر کرد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر کریم زاده در این پیام ضمن تبری...
دکتر حمیدرضا کریم زاده رئیس مرکزآموزش عالی شهرضا به مناسبت  آغاز سال تحصیلی 94 – 93 دانشگاهها و مراکزآموزش عالی پیامی صادر کرد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر کریم زاده در این پیام ضمن تبریک شروع سال تحصیلی جدید و فرارسیدن بهار دانش و پژوهش به استادان، دانشجویان و کارکنان دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی ازجمله شهرستان شهرضا و با اشاره به یاد و خاطره  امام راحل (ره) و شهدای انقلاب و دانشمندان شهید هسته ای کشور و شهدای دانشجو اظهار داشت: بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران دانشگاه را مبدأ همه تحولات می دانست و قدرت سازندگی و سوزندگی آن را در صورت صلاح و فساد بالاتر از هر نیروی سازنده و هر قوه ویرانگر توصیف می کرد و در منظومه فکری امام، استقلال یا وابستگی، عزت یا ذلت و آزادی یا اسارت کشور، در گرو وضعیت دانشگاه است، همچنان که مقام معظم رهبری نیز دانشگاه را موتور توسعه کشور می دانند.
وی با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری که امروز کشور نیازمند یک جهاد علمی است، گفت : به عنوان یک خدمتگزار کوچک، همه تلاش خود و همکاران و کلیه امکانات و تجهیزات دانشگاهی را در جهت پیشبرد و توسعه علوم، تحقیقات و فناوری کشور و شهرستان شهرضا آنگونه که سزاوار نام بلند ایران اسلامی است، به کار خواهیم گرفت و با پیمان استواری که با خدای متعال و عهدی که با مردم خداجو و آرمان های والای شهیدان بسته ایم، وفادار خواهیم ماند.
در ادامه این پیام آمده است: امید است جامعه علمی و دانشگاهی به ویژه استادان و دانشجویان با مشارکت فعال در یک بسیج علمی همگانی و با حمایت و مساعدت همه سازمان ها، نهادها و دستگاه های اجرایی بتوانند نقش ممتاز و متمایز خود را در بهره برداری از امکانات و ظرفیت های موجود ایفا کنند و ضمن تثبیت و تعالی جایگاه جمهوری اسلامی ایران، رتبه علمی کشور را از مرتبه فعلی به مراتب بالاتر در جهان ارتقا بخشند.
رئیس مرکز آموزش عالی شهرضا در پایان ابراز امیدواری کرد: سال تحصیلی جدید، سال شکوفایی و به بارنشینی مضاعف درخت علم و عمل در همه شاخه ها و رشته های دانشگاهی و سال تحقق اهداف علمی و تحقیقاتی نظام آموزش عالی کشور از جمله مرکزآموزش عالی شهرضا باشد.