پیام رئیس مجتمع آموزش عالی سراوان به مناسبت آغاز سال تحصیلی 94-93

۳۰ شهریور ۱۳۹۳ | ۱۶:۰۰ کد : ۷۴۷۸ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۵۱۶
دکتر علیرضا شهریاری رئیس مجتمع آموزش عالی سراوان به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید پیامی صادر کرد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در متن این پیام آمده است: مبارک باد سرآغاز فصل رویش جوانه های علم و دا...
پیام رئیس مجتمع آموزش عالی سراوان به مناسبت آغاز سال تحصیلی 94-93
دکتر علیرضا شهریاری رئیس مجتمع آموزش عالی سراوان به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید پیامی صادر کرد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در متن این پیام آمده است: مبارک باد سرآغاز فصل رویش جوانه های علم و دانش  و نواختن زنگ بیداری برای حرکت به سوی فرداهای روشن ایران اسلامی و خجسته باد فرا رسیدن موسم مهربانی و دانایی و فرزانگی و خردمندی .
تقارن بهار علم و دانش و موسم پاسداشت رشادت ها و مجاهدتهای غیورمردان میهن اسلامی در دوران دفاع مقدس را به فال نیک گرفته ، از خداوند متعال توفیق ادامه  راه آن عزیزان را برای بر افراشتن پرچم پر افتخار ایران اسلامی بر فراز قله های دانش و پیشرفت خواهانم.
بدون تردید دانشجویان و دانشجویان این سرزمین در سالی که به عنوان « اقتصاد و فرهنگ» نامگذاری شده است ، همه توان خود را برای تحقق تمدن نوین ایران اسلامی به کار خواهند گرفت و با تأسی به رهنمودهای رهبر فرزانه انقلاب و با پشتوانه حمایت های دولت تدبیر و امید قله های پیشرفت را یکی پس از دیگری فتح خواهند کرد.
اینجانب ضمن تبریک مجدد آغاز سال تحصیلی جدید، برای همه دانشجویان و دانشگاهیان مجتمع آموزش عالی سراوان سالی پربار و سرشار از موفقیت آرزومندم.