پیام رئیس دانشگاه یاسوج به مناسبت سیزده آبان

۱۲ آبان ۱۳۹۵ | ۱۱:۴۱ کد : ۷۴۷۲ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۲۵۹
دکترمحمودرضا رحیمی رئیس دانشگاه یاسوج به مناسبت 13 آبان پیامی صادر کرد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در پیام دکتررحیمی آمده است: سیزدهم آبان ماه، یادآور رشادت ملتی آگاه و شایسته در آفرینش صحنه‌هایی ...
دکترمحمودرضا رحیمی رئیس دانشگاه یاسوج به مناسبت 13 آبان پیامی صادر کرد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در پیام دکتررحیمی آمده است:
سیزدهم آبان ماه، یادآور رشادت ملتی آگاه و شایسته در آفرینش صحنه‌هایی بدیع در استکبار ستیزی و دفاع از استقلال و آزادی است. سیزدهم آبان ماه، در تاریخ سراسر حماسی این سرزمین یادآور مناسبت‌های بزرگ‌ و تاثیرگذاری است که نشان دادند دستان لطف و فضل باری تعالی همواره یاری‌گر قلب‌های توحیدی این مردم است. شجاعت و فرزانگی رهبری بی‌نظیر همچون امام خمینی (ره) در کنار آگاهی نسل مؤثردانشجو و دانش‌آموز، این روز را در تقویم ایران به روزی رنگین و خدایی بدل نموده است. هوشیاری و حرکت در مسیر امام و انقلاب و استعانت از خط روشن رهبری در همه مقاطع تاریخی، جوانان و دانشجویان را خط مقدم مبارزه با استکبار و تمامیت خواهی جبهه مستکبران قرارداده است. برهمگان بویژه نسل نواندیش، آگاه و توانمند دانشجو و دانش‌آموز لازم است تا با درک صحیح از اهداف بلند و روشن انقلاب، کلاس‌های درس را بیش از گذشته پر رونق‌تر کنند تا در جهاد مبارک علمی نقشی بسزا داشته باشند و مسیر استقلال طلبی و دفاع از کیان جمهوری اسلامی همچنان ادامه یابد.
دانشجویان عزیز، همکاران بزرگوار و اعضای هیئت علمی دانشگاه یاسوج نیز با گرامیداشت روز 13 آبان و شرکت در راهپیمایی این روز با آرمان های والای امام، شهدا و مقام معظم رهبری تجدید پیمانی دوباره خواهند کرد.