پیام رئیس دانشگاه کشاورزی و منابع طبیعی رامین خوزستان به مناسبت هفته دفاع مقدس

۳۱ شهریور ۱۳۹۵ | ۱۱:۴۲ کد : ۷۴۶۷ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۱۱۵
دکترسیدعطااله سیادت رئیس دانشگاه کشاورزی و منابع طبیعی رامین خوزستان به مناسبت هفته دفاع مقدس پیامی صادرکرد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، درمتن پیام دکترسیادت آمده است: فرارسیدن 31 شهریور و آغ...
دکترسیدعطااله سیادت رئیس دانشگاه کشاورزی و منابع طبیعی رامین خوزستان به مناسبت هفته دفاع مقدس پیامی صادرکرد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، درمتن پیام دکترسیادت آمده است:
 فرارسیدن 31 شهریور و آغاز هفته دفاع مقدس یادآور رشادت‌های جاودانه مردم شریف میهن عزیزمان در هشت سال حماسه و ایثار است. این دوران گویای مقاومت و مظلومیت ملتی است که با رهبری مدبرانه امام (ره) و رشادت‌های سربازان اسلام برگ زرینی را در تاریخ ثبت کردند.
جنگ تحمیلی به دور از تلخی‌ها و شیرینی‌های خود، حاوی این پیام مهم بود که امت معتقد به نظام مقدس اسلامی ایران با پشتوانه ولایت فقیه و ایمان و توکل به خداوند متعال اجازه دست یازیدن به هیچ قدرتی را نخواهند داد و هر زمان که خاک این سرزمین پاک مورد هجوم دشمنان قرار گیرد، ملت ایران با نمایش غرور ملی و اسلامی خود آماده‌اند تا دست هر متجاوزی را کوتاه کنند.
اینجانب ضمن گرامی‌داشت هفته دفاع مقدس و تبریک این ایام به فرماندهی معظم کل قوا و ملت شهید پرور ایران بویژه دانشگاهیان و دانشجویان، از خداوند متعال توفیق ادامه راه شهیدان جنگ تحمیلی را برای خود و همگان مسئلت دارم.