پیام رئیس دانشگاه کاشان به مناسبت راهپیمایی 22 بهمن

۲۳ بهمن ۱۳۹۳ | ۲۱:۵۶ کد : ۷۴۶۳ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۶۱۹
دکتر عباس زراعت رئیس دانشگاه کاشان در پیامی از ملت ایران دعوت کرد در راه پیمایی 22 بهمن شرکت کنند .به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، متن کامل این پیام بدین شرح است : بهمن یوم الله وحدت آفرین انقل...
دکتر عباس زراعت رئیس دانشگاه کاشان در پیامی از ملت ایران دعوت کرد در راه پیمایی 22 بهمن شرکت کنند .
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، متن کامل این پیام بدین شرح است :
 بهمن یوم الله وحدت آفرین انقلاب شکوهمند اسلامی ملت آزاد و سرافراز ایران است.
انقلاب اسلامی ودیعه ای الهی بود که خداوند بر ملت مسلمان ایران منت گذاشت و آن را در میان همه نسل‌ها به نسل حاضر و در میان همه جوامع و ملت‌ها به مردم فهیم ایران سپرد تا در حفظ و گسترش آرمان‌های الهی آن بکوشند و با تمام توان از ارزش‌های والای آن پاسداری نمایند.
امروز، به برکت انقلاب اسلامی و از ثمره به بار نشستن خون شهیدان این مرز و بوم و مجاهدت های عاشقان و شیفتگان ولایت شاهد درخشش و پیشرفت‌های علمی، دفاع از ارزش‌های دینی و کرامت انسان ها، ایستادگی در برابر جبهه استکبار جهانی و پیروزی‌های ملی و منطقه ای هستیم.
 ملت همیشه در صحنه‌ ایران اسلامی پس از گذشت سی و شش سال از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی با عشق، تعهد و دلبستگی هرچه بیشتر به رهبر معظم انقلاب و آرمان‌های راستین انقلاب با بیداری و هوشیاری کامل در برابر دشمنان از دستاوردهای بزرگ انقلاب یعنی استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی دفاع می‌کنند و با حضور میلیونی خود در راهپیمایی‌های مختلف بویژه راهپیمایی 22 بهمن، پایبندی خود را به آرمان‌های راستین انقلاب اعلام می کنند .
اینجانب به نمایندگی از جامعه دانشگاهیان دانشگاه کاشان از عموم  مردم ولایتمدار بخصوص جامعه دانشگاهی دعوت می‌کنم تا ضمن بیعت مجدد با آرمان‌های بلند امام راحل(ره) و رهبر فرزانه انقلاب بار دیگر یکصدا و همگام با مردم سراسر ایران اسلامی در راهپیمایی پر شکوه و به یاد ماندنی یوم الله 22 بهمن شرکت نموده و حماسه ماندگار دیگری خلق کنند .
 


( ۱ )