پیام رئیس دانشگاه کاشان به مناسبت درگذشت دکتر علی شریف

۲۱ مهر ۱۳۹۴ | ۱۴:۵۲ کد : ۷۴۶۲ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۷۰۱
دکترعباس زراعت ،رئیس دانشگاه کاشان به مناسبت درگذشت دکتر شریف رئیس پیشین این دانشگاه پیام تسلیتی صادرکرد.به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، متن این پیام بدین شرح است:مهر غمبار 94 که از خبرهای تأسف بار ک...
دکترعباس زراعت ،رئیس دانشگاه کاشان به مناسبت درگذشت دکتر شریف رئیس پیشین این دانشگاه پیام تسلیتی صادرکرد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، متن این پیام بدین شرح است:
مهر غمبار 94 که از خبرهای تأسف بار کوله باری کامل داشت، در شامگاه بیستمین روزش برای کاشانیان به ویژه دانشگاهیان و به طور علی حده برای اساتید، کارکنان، دانشجویان، دانش آموختگان و بازنشستگان دانشگاه کاشان غمی مضاعف بر غم های پیشین افزود.
استاد فرهیخته، حقوقدان مبرز، رئیس فقید دانشگاه کاشان زنده یاد دکتر علی شریف پس از سال ها تحمل رنج بیماری در آستانه محرم حسینی دعوت حق را ابیک گفت و رحل اقامت به دیار باقی فکند.
او که مدال بیش از 12سال خدمت در سمت ریاست دانشگاه را به عهده داشت استادی لبریز از منش و متانت و روحیه مجدانه تعلیم و تربیت و ارائه خدمت صادقه بود.
 حتماً اساتید، دانشجویان و کارکنان این مرکز علمی خاطرات ماندگار این استاد فقید را که از احفاد آیات عظام ملاحبیب الله شریف کاشانی و از منسوبان علامه فانی بود، به خاطر خواهند داشت و از او به نیکی و احترام یاد می کنند.
اینجانب به نوبه خود و از زبان آحاد دانشگاهیان دانشگاه کاشان مصیبت فقدان این مرد ماندگار را به محضر جامعه علمی کشور، علما، حقوقدانان، به ویژه قضات و وکلای محترم دادگستری، دانشگاهیان و آحاد امت قدرشناس و عالم پرور کاشان تسلیت می گویم و برای روح بلندش همنشینی با پاکان عالم، برخورداری از سفره احسان و کرم حسینی و رحمت و آمرزش الهی را مسئلت می کنم و برای بیت شریف و علامه فانی و دیگر غمدیدگان و مصیبت زدگان به ویژه همکاران احمد شریف عضو هیئت علمی دانشگاه کاشان و دکتر مجید منعم زاده معاون پژوهشی دانشگاه کاشان شکیبایی و اجر آرزو می کنم.