پیام رئیس دانشگاه گلستان به مناسبت هفته شهید و روز شهدا

۲۳ اسفند ۱۳۹۳ | ۱۳:۵۱ کد : ۷۴۴۴ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۵۱۳
دکتر فرهاد یغمایی رئیس دانشگاه گلستان به مناسبت هفته شهید و روز شهدا پیامی صادر کرد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در متن این پیام آمده است: نام مبارک شهید و شهدا که در روزهای آخر سال فضای کشور را م...
پیام رئیس دانشگاه گلستان به مناسبت هفته شهید و روز شهدا
دکتر فرهاد یغمایی رئیس دانشگاه گلستان به مناسبت هفته شهید و روز شهدا پیامی صادر کرد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در متن این پیام آمده است:
نام مبارک شهید و شهدا که در روزهای آخر سال فضای کشور را معطر و منور گردانیده مصداق واقعی تکریم خالصانه و زنده نگه داشتن یاد و خاطر آن مردان الهی است که به شایستگی به عهد و پیمان خود با خدا و امام عظیم الشأن انقلاب وفا کردند.
ملت شریف وغیور ایران اسلامی، عزت و سربلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی را مرهون جانفشانی‌های آن شهیدان والامقام و فداکاریهای جانبازان، آزادگان و ایثارگران قهرمانی می داند که از جان و مال و هستی خود برای سرفرازی ایران اسلامی گذشتند .
در همین راستا ما دانشگاهیان  نیز آسایش و امنیت  حاکم برکشوررا مدیون و مرهون خون پاک شهیدان انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس میدانیم و در این برهه از زمان  شهدا را شاهد می گیریم که در مسیر جهاد علمی از هیچ کوششی فروگذار نباشیم و همچون شهدای انقلاب و دفاع مقدس در مسیر اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی تحت رهبری حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب قدم برداریم  که به فضل الهی با عزم راسخ ملت شهید پرور و تلاش مضاعف دولتمردان خدوم دولت  تدبیر و امید  گامهای موثری برای پیشرفت بیش از پیش ایران اسلامی برداشته شود.