پیام رئیس دانشگاه علوم کشاورزی ومنابع طبیعی گرگان به مناسبت گرامیداشت روز بسیج اساتید

۳۱ خرداد ۱۳۹۴ | ۱۴:۰۷ کد : ۷۴۳۷ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۰۸۸
رئیس دانشگاه علوم کشاورزی ومنابع طبیعی گرگان  با صدور پیامی ضمن گرامیداشت فرارسیدن 31 خرداد، سالروز شهادت دکتر مصطفی چمران ، روز بسیج اساتید را به جامعه دانشگاهی تبریک گفت. به گزارش روابط عمومی و...
پیام رئیس دانشگاه علوم کشاورزی ومنابع طبیعی گرگان به مناسبت گرامیداشت روز بسیج اساتید
رئیس دانشگاه علوم کشاورزی ومنابع طبیعی گرگان  با صدور پیامی ضمن گرامیداشت فرارسیدن 31 خرداد، سالروز شهادت دکتر مصطفی چمران ، روز بسیج اساتید را به جامعه دانشگاهی تبریک گفت.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، متن پیام دکتر علی نجفی نژاد به شرح ذیل است :
بسیج یک جریان ریشه دار مکتبی و انقلابی است که با بصیرت و آگاهی عمیق در میادین مختلف، استوار ایستاده و حیات انقلاب و تداوم حرکت مردم ایران اسلامی در پیمایش قله های افتخار، آخرین پیشرفت و سربلندی را تضمین و نقش بسیار موثر خود را ایفا نموده است.
بسط و گسترش فرهنگ و تفکر بسیجی در بین اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها، دفاع از دستاوردهای انقلاب اسلامی، کمک به ایجاد زمینه مناسب برای تلاش علمی و پژوهشی و ارتقای معرفت و آگاهی دینی باید از اهداف بسیج اساتید باشد.بسیج اساتیدی که مقام معظم رهبری وجود آن را برای نظام اسلامی یک نعمت می داند.
اینجانب ضمن گرامیداشت فرارسیدن 31 خرداد، سالروز شهادت اسوه علم و عمل شهید دکتر مصطفی چمران و روز بسیج اساتید را به جامعه دانشگاهی تبریک عرض می کنم.
امیدوارم جامعه بسیج اساتید دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی به تأسی از فرمایشات رهبر فرزانه انقلاب حضرت آیت اله خامنه‌ای با شعار دولت ملت همدلی و همزبانی در جهت منویات معظم له و سیاست‌های دولت تدبیر و امید در جهت ارتقاء شاخص‌های رشد علمی و توسعه فناوری کشور به منظور دستیابی به جایگاه اول اقتصادی علمی و فناوری منطقه نقش موثری ایفا نماید.

 

( ۱ )