پیام رئیس دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری به مناسبت آغاز سال تحصیلی 94 – 93

۳۰ شهریور ۱۳۹۳ | ۱۲:۵۸ کد : ۷۴۳۴ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۸۶۸
دکتر محمدعلی بهمنیار رئیس دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری به مناسبت آغاز سال جدید تحصیلی پیامی صادر کرد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در متن این پیام آمده است: دنیای امروز عرصه لحظه به لح...
دکتر محمدعلی بهمنیار رئیس دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری به مناسبت آغاز سال جدید تحصیلی پیامی صادر کرد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در متن این پیام آمده است: دنیای امروز عرصه لحظه به لحظه آفرینش های جدید است، آفرینش هایی که در خدمت بشریت قرار گیرد و تامین کننده رفاه مادی با حفظ ساحت قدسی و معنوی او باشد. این امر مستلزم تلاش تحصیل و تحقیق بی وقفه دانشگاهیان می باشد.
آغاز سال تحصیلی و شروع دلنشین درس و دانشگاه را به جامعه دانشگاهی و دانشجویان عزیز دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری و به ویژه دانشجویان جدید الورود، صمیمانه تبریک گفته و برای همگان دستیابی به مدارج عالی علمی، دینی و اخلاقی، همراه با موفقیت، بهروزی و سعادت را از درگاه خداوند متعال خواهانیم.
امید است به فضل الهی و تحت توجهات حضرت ولی عصر (عج) در سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی، در طول سال تحصیلی جدید در جهت تهذیب، خودسازی، علم اندوزی و بومی کردن دستاوردهای حاصله، تلاش مضاعف کرده و با تکیه بر علم و حلم، تقوی و توکل و پیروی از فرمایشات رهبر فرزانه، پا در رکاب امام عصرمان باشیم.