پیام رئیس دانشگاه صنعتی قم به مناسبت میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن

۱۴ فروردین ۱۳۹۵ | ۱۴:۴۸ کد : ۷۴۲۵ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۴۵۹
دکتر خوشنویسان ، رئیس دانشگاه صنعتی قم با صدور پیامی میلاد فرخنده دخت نبی اکرم ،حضرت فاطمه زهرا (س) و  و روز زن را تبریک گفت.به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، متن پیام بدین شرح است:بیستم جمادی ال...
دکتر خوشنویسان ، رئیس دانشگاه صنعتی قم با صدور پیامی میلاد فرخنده دخت نبی اکرم ،حضرت فاطمه زهرا (س) و  و روز زن را تبریک گفت.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، متن پیام بدین شرح است:
بیستم جمادی الثانی مصادف با میلاد پربرکت دخت نبی اکرم ( ص) ، در کشور عزیزمان به عنوان بزرگداشت روز زن و مادر نام گذاری شده است. این تقارن نشان گر این است که زن ایرانی با الگو قرار دادن حضرت فاطمه زهرا (س) و با پرورش فرزندانی سالم و صالح ، بنا نهادن خانواده ای شاد و جامعه ای پر امید را در دست دارد..
به حمدالله امروز اهمیت و جایگاه زن در جامعه اسلامی بر هیچ کس پوشیده نیست. زنانی که علاوه بر انجام وظیفه خطیر همسری و مادری، دوشادوش مردان پیروزی انقلاب اسلامی را رقم زدند و امروز نیز با همت و پشتکار در عرصه های مختلف بویژه عرصه های علمی در سربلندی ایران عزیزمان نقش بسزایی را ایفا می نمایند و جامعه ما همیشه مدیون این فرشته های زمینی خواهد بود.
ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) دخت گرامی نبی مکرم اسلام و روز زن را به همه همکاران به ویژه بانوان گرامی فعال در عرصه دانشگاه تبریک و تهنیت عرض می نمایم و آرزوی سربلندی و سلامتی تان را از خداوند متعال خواستارم.