پیام رئیس دانشگاه صنعتی قم به مناسبت روز جوان

۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ | ۱۴:۱۱ کد : ۷۴۲۲ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۷۵۹
دکتر بهرام خوشنویسان طی صدور پیامی میلاد حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان را تبریک گفت. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در متن این پیام آمده است: میلاد با سعادت حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان را به همه شما جو...
دکتر بهرام خوشنویسان طی صدور پیامی میلاد حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان را تبریک گفت.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در متن این پیام آمده است:
میلاد با سعادت حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان را به همه شما جوانان ایران اسلامی تبریک و تهنیت عرض می کنم.
 اینجانب بسیار مشعوفم که در یک محیط علمی در کنار استادان، کارکنان و دانشجویان جوان هستم چرا که این محیط پویایی، حرکت و امید را ایجاد می کند.
دانشگاه صنعتی قم به حضور نیروهای جوان خود می بالد. ارتقای تحصیلی دانشجویان از مقطع کارشناسی به کارشناسی ارشد در دانشگاه های مطرح، انجام پروژه های علمی و پژوهشی استادان و دانشجویان با همکاری یکدیگر، برگزاری مراسمات و همایش های  علمی و فرهنگی با وجود کمبود بودجه و سایرمشکلات گواه از خلاقیت و نبوغ در یک جامعه جوان است.
بنا به فرموده مقام معظم رهبری( مدظله العالی): (امروز ملت ایران، مصمم‌تر و قوی‌تر از هر زمان در حال حرکت به سمت اهداف بلند و قله‌های سعادت است و در صف مقدم این حرکت عظیم، جوانان قرار دارند). به حق که پیشرفت های ایران اسلامی با وجود همه تهدیدها و تحریم های دشمن مرهون همت والای جوانان است.
امیدوارم که جوانان متعهد و متدین ما در جای جای ایران اسلامی با توکل به خدای متعال، پیروی از منویات مقام معظم رهبری و  با عزم و اراده ای دو صد چندان، سعادت و سربلندی این مرز و بوم را  هر روز بیشتر و بیشتر به ارمغان آورند.