پیام رئیس دانشگاه صنعتی سهند به مناسبت آغاز سال تحصیلی 96-95

۲۷ شهریور ۱۳۹۵ | ۱۲:۱۷ کد : ۷۴۲۰ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۸۸۹
رسول آذری ، رئیس دانشگاه صنعتی سهند به مناسبت آغاز سال تحصیلی پیامی صادر کرد.به گزارش روابط عمومی وزارت علوم متن این پیام بدین شرح است:           ...
دکتررسول آذری ، رئیس دانشگاه صنعتی سهند به مناسبت آغاز سال تحصیلی پیامی صادر کرد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم متن این پیام بدین شرح است:                 
به نام خداوندی که قلم را آفرید و آن را شایسته سوگند خویش قرار داد.
به نام یگانه آفریدگاری که انسان را به زیور «اندیشه» و «تفکر» آراست و او را امانتدار این ودیعه الهی قرار داد و با سلام و درود به اصحاب فکر و فرهنگ و پیشتازان علم و معرفت، بار دیگر فصل روشن «مهر» از راه می رسد و صحیفه نورانی معرفت با سرانگشت تکاپو ورق می خورد و دروازه های آسمانی بینش و دانایی به روی میلیونها دانش پژوه آغوش می گشایند.
ماه مهر اگر چه شروع پائیز است ولی بهار تعلیم و تربیت برای جویندگان علم و دانش است. آغاز این بهار را به همه استادان، دانشجویان، کارکنان دانشگاه و همه دست اندرکاران تعلیم و تربیت تبریک عرض کرده و برای همگان از درگاه خداوند متعال، دستیابی به مدارج عالی علمی، دینی و اخلاقی، تواًم با موفقیت، بهروزی و سعادت را خواستارم.
 مقارن شدن شروع سال تحصیلی با هفته شکوهمند دفاع مقدس تقارنی نیکوست که فضای دانشگاه را به یاد و خاطره ی شهیدان، متبرک ساخته و پاسداری از حرمت خون شهیدان را در سنگر دانشگاه یادآور عصاره های پاک انقلاب می کند و ما نیز با گرامیداشت هفته دفاع مقدس با آرمانهای امام راحل (ره) و شهدا تجدید میثاق کرده و همواره پیروی از منویات رهبر انقلاب را در دفاع از کیان مقدس علم و حرکت پرشتاب علمی دانشگاه سر لوحه زندگی خود قرار می دهیم.
امید است به فضل الهی و تحت توجهات حضرت ولی عصر (عج) در راستای تحقق شعار اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل، بتوانیم با استفاده صحیح از منابع مادی و معنوی دانشگاه در طول سال تحصیلی جدید در جهت تهذیب نفس، خود سازی، تولید علم و حل مشکلات جامعه با استفاده از دستاوردهای علمی موفق باشیم