پیام رئیس دانشگاه زابل به مناسبت آغازسال تحصیلی جدید

۳۰ شهریور ۱۳۹۳ | ۱۱:۰۵ کد : ۷۳۹۳ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۵۳۱
دکتر محمود اوکاتی صادق رئیس دانشگاه زابل به مناسبت آغازسال تحصیلی 94-93 پیامی صادرکرد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، درمتن این پیام آمده است: فرارسیدن مهرماه، ماه مهربانی و مهرورزی و سرآغاز دوباره ف...
دکتر محمود اوکاتی صادق رئیس دانشگاه زابل به مناسبت آغازسال تحصیلی 94-93 پیامی صادرکرد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، درمتن این پیام آمده است: فرارسیدن مهرماه، ماه مهربانی و مهرورزی و سرآغاز دوباره فصل تلاش و مجاهدت علمی جوانان این سرزمین برای تحقق فردای روشن ایران اسلامی میمون و خجسته باد.
ضمن تبریک آغاز دوباره فصل رویش جوانه های علم و دانش، امیدوارم در سال تحصیلی جدید که فضای دانشگاه ها سرشار از یاد و خاطرة شهداء، ایثارگران و رزمندگان دوران دفاع مقدس است، دانشجویان و دانشگاهیان ما نیز بتوانند با اقتدای به ایشان و با روحیه ای مضاعف و دوچندان در سنگر جهاد علمی بیش از پیش موفق و سربلند باشند.
رجاء واثق دارم در سالی که به نام «اقتصاد و فرهنگ» نامگذاری شده است، جامعه دانشگاهی سیستان نیز با عزمی ملی و مدیریتی جهادی با پیروی از منویات مقام معظم رهبری و در پرتو سیاستها و حمایتهای دولت تدبیر و امید برای ساختن و آبادانی ایران اسلامی تلاش خواهد کرد و برای فتح قله های بزرگ دانش بشری لحظه ای از پای نخواهد نشست.