پیام رئیس دانشگاه جهرم به مناسبت فرا رسیدن سال تحصیلی

۳۱ شهریور ۱۳۹۴ | ۱۴:۲۷ کد : ۷۳۸۵ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۷۴۱
رئیس دانشگاه جهرم به مناسبت فرارسیدن سال تحصیلی جدید پیامی صادر کرد.به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، متن پیام دکتر مسعود نادریان جهرمی به شرح ذیل است.درود خالصانه و خوش‌آمدگویی و تبریک ما را، به مناس...
رئیس دانشگاه جهرم به مناسبت فرارسیدن سال تحصیلی جدید پیامی صادر کرد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، متن پیام دکتر مسعود نادریان جهرمی به شرح ذیل است.
درود خالصانه و خوش‌آمدگویی و تبریک ما را، به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید پذیرا باشید.
یکی از رسالت‌های دانشگاه تمدن ساز، آماده نمودن فرد برای زندگی در جامعه است. او باید در زمینه‌های علمی و فرهنگی و مهارت‌های اجتماعی، به گونه‌ای تربیت شود که بتواند به عنوان عضو مؤثر جامعه انجام وظیفه نموده و قله‌های علم و اخلاق را فتح نماید.
عزیزان دانشجو اعتماد به نفس که رمز پیشرفت علمی و فناوری کشور است را در خود تقویت کنید و بدانید که استقلال کشور در گرو استقلال علمی آن است.
دانشگاه جهرم تلاش دارد تا با مشارکت حداکثری و فعال دانشجویان زمینه ارتقای علمی و فرهنگی شما را فراهم کند.
امیدواریم همپای حماسه‌آفرینی در عرصه سیاسی و اقتصادی کشور، شما فرزندان عزیز نیز حماسه‌ساز علم و فن‌آوری میهن اسلامی باشید. پس براین نعمت همواره شکر‌گزار و امیدوار باشیم با عنایت خداوند متعال و با همت والای شما جوانان عزیز روز به روز بر این داشته‌ها بیفزاییم.
اینجانب و همة مسئولان و همکاران دانشگاهی مان تلاش می کنیم با ایمانی عمیق به توانایی و خلاقیت شما همواره در مراحل پژوهشی یاری گر شما عزیزان باشیم و در سالی را که با نام "دولت و ملت، همدلی و همزبانی" مزین شده است به درستی و موفقیت به سرانجام برسانیم و توفیقات روز افزون تان را از درگاه خداوند متعال خواستاریم.