پیام رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی به مناسبت هفته دفاع مقدس

۳۱ شهریور ۱۳۹۴ | ۱۴:۳۲ کد : ۷۳۸۲ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۹۰۰
دکترمحمد اخباری رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی به مناسبت هفته دفاع مقدس پیامی صادرکرد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، درپیام دکتراخباری آمده است: باز عطر دل انگیز دفاع مقدس و خاطرات بیبدیل آن به گوش ...
دکترمحمد اخباری رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی به مناسبت هفته دفاع مقدس پیامی صادرکرد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، درپیام دکتراخباری آمده است:
باز عطر دل انگیز دفاع مقدس و خاطرات بیبدیل آن به گوش جان می رسد. صدای"هل من ناصر" امام شهدا، دوباره طنین انداز شده، چه روزگار شگفتی است، گویا همه تاریخ دراین هشت ساله دفاع مقدس حاضراست. استکبارستیزی، ایثار، شهادت، ولایت مداری و هزاران گل واژه دیگر، همه از گنج های نهفته دراین تاریخ تابناک است.
به فرموده امام راحل(ره) درسایه ایمان و وحدت کلمه بود که  پیروزی انقلاب اسلامی بر تارک تاریخ درخشید وبا همین رمز، امروزه ایران اسلامی با رشادت های زنان ومردان عاشورایی خود درهشت سال دفاع مقدس به کانون تاریخ مبدل شده است و دشمن متکی به شیطان و ایادی آن، در برابر ایمان جنود الهی بود درحالی که خداوند ارحم الراحمین است.
امروز دربهار آزادی جای بسیاری از این راست قامتان جاودانه تاریخ، خالی است. برماست که با بزرگداشت یاد و خاطره حضرت امام(ره) و هفته دفاع مقدس یاد ایثارگری ها و جانفشانی های برخاسته از ایمان را ارج می نهیم و با پیروی از ولی امرمسلمین، حضرت امام خامنه ای(ره) با ترویج فرهنگ ناب جبهه درسنگر دانشگاهی کارآفرین، در سایه دولت تدبیر و امید، مهارت ها و تجربیات حاصل از هشت سال دفاع مقدس را چراغ راه پیشرفت جامعه اسلامی قراردهیم.