پیام رئیس دانشگاه بناب به مناسبت نیمه شعبان

۱۱ خرداد ۱۳۹۴ | ۱۸:۰۲ کد : ۷۳۵۹ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۷۶۷
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در متن این پیام آمده است: ای فرزند سادات مقرب خداوند، ای فرزند نجیبان صاحب کرامت، ای فرزند هدایت گران هدایت یافته ، ای فرزند انتخاب شدگان تهذیب شده و چراغهای فروزان، ای...
پیام رئیس دانشگاه بناب به مناسبت نیمه شعبان
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در متن این پیام آمده است:
ای فرزند سادات مقرب خداوند، ای فرزند نجیبان صاحب کرامت، ای فرزند هدایت گران هدایت یافته ، ای فرزند انتخاب شدگان تهذیب شده و چراغهای فروزان، ای فرزند اختران درخشان و راههای روشن.سـلام، سلام بر تو که میوه شاداب جهان هستی و ثمره بشریتی، سلام بر تو که طاووس بهشتیانی، سلام بر تو که اختر تابناک جهانی، سلام بر تو که مایه امان اهل زمینی همچنان که ستارگان مایه امان اهل آسمان اند، سلام بر تو که انتظارت برترین اعمال است. سلام بر تو که وارث همه انبیاء و اولیاء الهی هستی. سلام بر تو که با طنین و ندای دلنوازت عالمیان را به مبداء و معاد است رهنمون می فرمایی.
اینجانب میلاد خورشید فروزان هدایت و عدالت، حضرت‌ مهدی موعود(عج) را به محضر مقام عظمای ولایت حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای(مدظله العالی)، خانواده های معظم شهداء و جامعه دانشگاهی مخصوصاً اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشگاه بناب تبریک‌ و تهنیت‌ عرض‌ می نمایم و انشاا... با هدایتهای مقام عظمای ولایت، در سال «دولت و ملت، همدلی و همزبانی»و همگام با دولت تدبیر و امید، زمینه ظهور حضرت قائم (عج) را فراهم آوریم.
از خداوند سبحان‌ تعجیل‌ در فرج‌ آن‌ حضرت‌، عزت‌ و اقتدار روز افزون‌ ایران اسلامی و نابودی‌ دشمنان‌ اسلام‌ را مسئلت‌ می‌نمایم.
و برماست که عالمانه وعاشقانه در راستای ظهورش عملا گام برداریم ومقدمات ظهورش را بواسطه عمل به فرامین دین مبین اسلام وکتاب وحی قرآن کریم وباگام نهادن درمسیر ولایت، مهیا سازیم انشاا...