پیام رئیس پارک علم و فناوری گیلان به مناسبت آغاز سال تحصیلی

۳۱ شهریور ۱۳۹۴ | ۱۶:۵۴ کد : ۷۳۴۳ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۹۷۷
دکتر مجید متقی طلب رئیس پارک علم و فناوری گیلان به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید پیام تبریکی صادر کرد .به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، متن کامل پیام دکتر متقی طلب بدین شرح است : ماه مهر، ماه شروع...
پیام رئیس پارک علم و فناوری گیلان به مناسبت آغاز سال تحصیلی
دکتر مجید متقی طلب رئیس پارک علم و فناوری گیلان به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید پیام تبریکی صادر کرد .
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، متن کامل پیام دکتر متقی طلب بدین شرح است : 
ماه مهر، ماه شروع کشت بذرهای دانش در دل حاصل خیزی جوانان این مرزو بوم است.ماه مهر، ماه دل انگیز و سرشار از عشق به یادگیری و پیشرفت در مسیر کسب علم و دانش فن است.
بودن و قدم برداشتن در جهت کسب علم و فناوری با توکل بر خداوند و با تکیه بر دانش اندوزی و مهارت نعمتی است که هر ساله در اول مهر آن را جشن گرفته و گرامی می داریم. شکوفایی نونهالان و نوجوانان و نوآوری جوانان این مرز و بوم بی شک توسعه ایران اسلامی را به ارمغان خواهد داشت استعدادهای درخشانی که راه پیشرفت و آینده ایران را روشن نگه می دارند.
شیرینی صعود به مرتبه ای بالاتر در تحصیل علم، یکی از زیباترین حس هایی است که در بین همه انسان ها جاری است تا برای آینده ای روشن امیدی نو بسازد.
اولین روز مهر شروع گام برداشتن در مسیر اعتلای فرهنگ دینداری، دانش و عقلانیت است و یادآور مسئولیت بزرگی است که همه ما برای آینده و رشد فرزندان مان بر عهده داریم.
پارک علم و فناوری گیلان و شرکت های فناور مستقر آغاز ‏سال تحصیلی جدید را به دانش آموزان عزیز، دانشجویان، طلاب، معلمان و ‏اساتید، و مردم فهیم و فرهنگ دوست گیلان، ‏تبریک و تهنیت عرض می نماید.
از خداوند منان سال تحصیلی پر نعمتی را برای جویندگان علم و دانش و موفقیت بیشتر برای فرهنگیان گرامی ‏مسئلت داریم.‏