پیام رئیس دانشگاه جهرم به مناسبت 20 فروردین روز ملی فناوری هسته ای

۲۱ فروردین ۱۳۹۵ | ۱۵:۲۱ کد : ۷۳۳۰ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۵۳۶
دکتر مسعود نادریان جهرمی رئیس دانشگاه جهرم ، با صدور پیامی  روز بیستم  فروردین ماه روز ملی فناوری هسته ای را تبریک گفت.به گزارش روابط عمومی وزارت علوم،متن این پیام به شرح ذیل است:بیستم فرورد...
پیام رئیس دانشگاه جهرم به مناسبت 20 فروردین روز ملی فناوری هسته ای
دکتر مسعود نادریان جهرمی رئیس دانشگاه جهرم ، با صدور پیامی  روز بیستم  فروردین ماه روز ملی فناوری هسته ای را تبریک گفت.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم،متن این پیام به شرح ذیل است:
بیستم فروردین ماه نماد دیگری از عزت و افتخار و اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران است که بار دیگر همه جهانیان به سربلندی و سرافرازی ملت بزرگ ایران اسلامی در بسیاری از زمینه ها در سطوح بین المللی اذعان پیدا کردند .
مردم آگاه ایران اسلامی در پی این بودند که با عزم و تفکری نو در راه رسیدن به تکامل و پیشرفت و تکنولوژی سرافراز باشند و از منابع و مواهب اسلامی شرافتمندانه استفاده کنند و این در حالی است که در مقابل ،  غرب نیز همیشه در پی آن بوده که با توجه به اراده قوی این ملت که قدمتی دیرینه دارند ، از رسیدن این مردم به مرز توسعه و رشد اقتصادی و سیاسی و بین المللی جلوگیری کند .
اینک خدا را شاکریم تا بتوانیم با بهره گیری از تمام استعدادها و انرژی جوانان و نخبگان این مرز و بوم ، تحت زعامت رهبری حکیم و فرزانه و سیاست های مدبرانه در سال "اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل" به پیشرفت بیش از پیش این کشور بیاندیشیم .
اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هسته ای،  فرا رسیدن 20 فروردین ماه روز ملی فناوری هسته‌ای را تبریک عرض نموده و توفیق روزافزون و حرکت در مسیر پیشرفت علمی تمامی دانشمندان و متخصصان جمهوری اسلامی ایران در سایه توجهات حضرت ولی‌عصر(عج) و تحت زعامت رهبر معظم انقلاب اسلامی را از درگاه ایزدمنان خواستارم.


( ۲ )