پیام دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری به مناسبت هفته دفاع مقدس‏

۳۱ شهریور ۱۳۹۳ | ۱۶:۴۷ کد : ۷۳۱۴ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۰۲۶
دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری طی پیامی هفته پرشکوه دفاع مقدس راکه نشان دهنده اتحاد و انسجام ملت غیور ایران است ،تبریک گفت. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در متن این پیام آمده است:&...
دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری طی پیامی هفته پرشکوه دفاع مقدس  راکه نشان دهنده اتحاد و انسجام ملت غیور ایران است ،تبریک گفت.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در متن این پیام آمده است:  سی و یکم شهریور، سالروز دفاع مقدس در برابر حمله ناجوانمردانه رژیم بعثی عراق با کمک بسیاری از دولت های غربی، برگ زرینی از توانمندی ایدئولوژی اسلام است، که باید به آن افتخار کرد.
هشت سال دفاع مقدس، مقطع تجربه شده‏ ای است که بسیاری از مفاهیم اخلاقی موثر در زیر ساخت نظام فرهنگی و سیاسی کشور، همانند: آزادگی، ایثار، شهادت طلبی، عشق به ولایت و خود باوری ملت ایران اسلامی در آن تبلور یافته است.
گرامیداشت دفاع مقدس و حفظ خون شهدایی که در این راه جان خود را تقدیم کرده اند را نباید از خاطر برد چرا که هدف، دفاع از استقلال و آزادی مرز و بوم و کیان مقدس اسلام بود و این همان آرمان مقدسی است که انقلاب اسلامی بر مبنای آن شکل گرفته است.
ما دانشگاهیان دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری، فرا رسیدن هفته پر شکوه دفاع مقدس که نشان دهنده اتحاد و انسجام ملت غیور ایران در زیر پرچم اسلام و ولایت است را به ساحت مقدس حضرت صاحب زمان امام مهدی (عج) و رهبر فرزانه انقلاب حضرت امام خامنه ای و ملت شهید پرور و ولایت مدار و دانشگاهیان ایران اسلامی تبریک و تهنیت عرض می کنیم.