پیام دانشگاه بناب به مناسبت توافق هسته ای و اجرای برنامه جامع اقدام مشترک (برجام)

۳۰ دی ۱۳۹۴ | ۱۳:۲۴ کد : ۷۳۱۳ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۱۱۴
دانشگاه بناب، به مناسبت توافق هسته ای و اجرای برنامه جامع اقدام مشترک (برجام) پیام تبریکی صادرکرد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، متن کامل این بیانیه بدین شرح است: آغاز اجرای برجام گام نهایی در بازکرد...
دانشگاه بناب، به مناسبت توافق هسته ای و اجرای برنامه جامع اقدام مشترک (برجام) پیام تبریکی صادرکرد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، متن کامل این بیانیه بدین شرح است:
آغاز اجرای برجام گام نهایی در بازکردن گره های تحریم های تحمیلی و خصمانه از پای اقتصاد ایران و پیچیده شدن طومار تحریم ها است که در پرتو حمایت و پشتیبانی تیزبینانه و با بصیرت مقام عظمای ولایت (مدظله العالی) و هدایت خردورزانه ریاست جمهوری و تلاش های مجدانه تیم هسته ای و بالاخص دکترمحمدجواد ظریف وزیر باکفایت امورخارجه کشورمان به فرجام رسید.
آغاز اجرای برجام یک رویداد تاریخی است که پس از آن باید تلاش برای بهره برداری از شرایط جدید به بهترین نحو و انجام اقتصاد مقاومتی که از تاکیدات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) می باشد، جهش اقتصادی و سرعت بخشی به روند آبادانی کشور همراه با همدلی و همزبانی برای ساختن فردایی بهتر تداوم یابد.
امید است راهی که دولت تدبیر و امید رو به سوی توسعه، عزت، اقتدار با حفظ ارزش ها و آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی پیش روی ملت ایران گشوده است، به پیشرفت قطعی و سرافرازی همیشگی ایران اسلامی بینجامد.