پیام تسلیت رئیس دانشگاه یاسوج به مناسبت سالروز درگذشت حضرت امام خمینی(ره) و 15 خرداد

۱۴ خرداد ۱۳۹۵ | ۱۵:۲۹ کد : ۷۲۹۴ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۹۹۷
دکتر محمودرضا رحیمی رئیس دانشگاه یاسوج در پیامی، سالروز درگذشت حضرت امام خمینی(ره) و 15 خرداد را تسلیت گفت.به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، متن کامل پیام دکتر رحیمی به شرح زیر است:ماه خــــرداد در تا...
دکتر محمودرضا رحیمی رئیس دانشگاه یاسوج در پیامی، سالروز درگذشت حضرت امام خمینی(ره) و 15 خرداد را تسلیت گفت.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، متن کامل پیام دکتر رحیمی به شرح زیر است:
ماه خــــرداد در تاریخ پرفراز و نشیب ملت شریف ایران همواره یادآور ایامی پرحادثه و خاص بوده است. جنایت هولناک رژیم منحوس پهلوی در روز پانزدهم خـــرداد ۴۲، یکی از صفحات سیاه و البته سرنوشت ساز در تاریخ معاصر ایران است.روزی که طلیعه پیروزی انقلاب اسلامی مردم این سرزمین دمیده شد و با رهبری قهرمانانه خمینی کبیر (ره) جان تازه ای گرفت. خرداد ۶۸ نیز خردادی پر اندوه گشت. وداع رهبر و امامی دلسوز برای امت مسلمان ایران، صحنه هایی از عشق و ارادت این مردم به مجاهدت و اخلاق و سیادت را به یادگار نهاد. اگرچه رحلت جانسوز حضرت امام خمینی (ره) داغی سنگین بر گرده این ملت بود اما انتخاب شایسته و پرامید رهبری آگاه و شجاع و بادرایت به فضل خدا مایه انسجام اجتماعی و التیام قلب های نگران شد.
اینجانب بر خود لازم می‌دانم سالگرد پانزدهم خرداد و رحلت حضرت امام خمینی (ره) را به همه مردم شریف استان خاصه دانشگاهیان عزیز تسلیت و تعزیت عرض نموده و برای طول عمر همه خدمتگذاران به این میهن و مردم بخصوص مقام معظم رهبری آرزوی سلامتی نمایم.


( ۲ )