پیام تبریک نوروزی رئیس دانشگاه ایلام

۱۵ فروردین ۱۳۹۵ | ۱۲:۰۶ کد : ۷۲۷۶ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۸۹۲
دکترمحمد علی اکبری رییس دانشگاه ایلام به مناسبت آغاز سال جدید پیام تبریکی صادر کرد.به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، متن پیام به شرح ذیل است:همکاران ارجمند دانشگاهی، اعضای هیئت علمی، کارکنان شریف و دا...
پیام تبریک نوروزی رئیس دانشگاه ایلام
دکترمحمد علی اکبری رییس دانشگاه ایلام به مناسبت آغاز سال جدید پیام تبریکی صادر کرد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، متن پیام به شرح ذیل است:
همکاران ارجمند دانشگاهی،
اعضای هیئت علمی، کارکنان شریف و دانشجویان عزیز؛
نوروز این عید فرخنده و باستانی همواره تداعی کننده امید بشر به تحول و نوگرایی و نوید بخش آینده  بهتر است. فرارسیدن  این عید سعید و آغاز بهار جان‌ها و جهان را به شما دانشگاهیان گرانقدر تبریک عرض می‌نمایم.
خوشبختانه در سالی که گذشت ، بذر توانمندی و تحوّل در فعالیت های گوناگون دانشگاه به یُمنِ الطاف الهی و همّت و پایمردی بی دریغ شما همکاران سختکوش و عزّتمند و همراهی دانشجویان عزیز دانشگاه و به رغم دشواری‌ها و چالش‌های پیدا و پنهانش به ثمر نشست. در این سال ما کوشیدیم تا به شعار سال «همدلی و همزبانی، ملت و دولت» به حد وسع خویش جامه عمل بپوشانیم. با امید به توانمندی بالقوه موجود در دانشگاه وبسیج استعدادها، همه به گشایش راه‌های فروبسته اندیشیدیم و در عمل، اراده خود را به همفکری، دوستی و همدلی معطوف کردیم و از هیچ کوششی برای استفاده از سرمایه‌های دانشگاه فروگذار نکردیم.
اینک در آستانه سال نو همچون گذشته به فردایی بهتر و پربارتر برای اعتلا و سربلندی علمی و معنوی جوانان برومند این مرز و بوم می اندیشیم. امید است در سال جدید و در پرتو عنایات پروردگار دانا و دوستدار دانایی و زیبایی، تلاش اقشار دانشگاهی اعم ازدانشجویان گرامی، کارمندان محترم و استادان ارجمند در پیشبرد امور جاری و تحقق اهداف مربوط به توسعه کمی و کیفی دانشگاه در ابعاد گوناگون استمرار یابد. 
پروردگارا! آغاز سال نو را برای مان رستگاری، میانه‌اش را موفقیت و پایانش را سعادتمندی قرار ده.
سعادت، سلامت و بهروزی همگان را از درگاه ایزد متعال مسئلت می‌نمایم.


( ۱ )