پیام تبریک سرپرست دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری به مناسبت روزخبرنگار

۱۹ مرداد ۱۳۹۳ | ۱۶:۳۲ کد : ۷۲۶۷ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۵۵۷
دکترمحمدعلی بهمنیار رئیس دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری فرا رسیدن 17 مرداد، روز خبرنگار را به تمامی فعالان عرصه خبر و اطلاع رسانی تبریک گفت. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، ...
دکترمحمدعلی بهمنیار رئیس دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری فرا رسیدن 17 مرداد، روز خبرنگار  را به تمامی  فعالان عرصه خبر  و اطلاع رسانی تبریک گفت.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در متن پیام تبریک دکتر بهمنیار آمده است: 
خبرنگاران به راستی تجسم امانت، مسئولیت، تعهد، دلسوزی و وظیفه اند.خبرنگاران وجدان بیدار جهان و تصویرگر زمان خویش هستند، زیرا همواره در عمق جامعه زندگی می کنند و سلامت فرهنگی و فکری هر جامعه ای ، مرهون تلاش های شبانه روزی آنها است.
 ضمن گرامیداشت 17 مرداد روز خبرنگار؛ بدین وسیله از تلاش های همه صاحبان  اندیشه و قلم و اصحاب رسانه، خبرنگاران، گزارشگران، تصویر برداران، مدیران سایت های خبری و اطلاع رسانی به پاس رسالت قلم و فعالیت های صادقانه و کوشش های بی شائبه و بی دریغی که شما برای تعالی همه جانبه ایران اسلامی در وادی دانش و معرفت گام بر می دارید صمیمانه سپاسگزارم.
امیداست در پناه ایزد متعال در تمامی شئونات زندگی و در راه اعتلای فرهنگ و هنر اسلامی بر اساس آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران سرافراز و سربلند باشید.