پیام تبریک سرپرست دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر به مناسبت فرارسیدن عید نوروز

۱۱ فروردین ۱۳۹۵ | ۱۳:۲۰ کد : ۷۲۶۵ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۸۴۹
دکتر دکتر لطف الله خـواجه پور  سرپرست دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر در پیامی فرا رسیدن عید نوروز و سال نو را تبریک گفت .به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ،متن کامل این پیام بدین شرح است : ...
دکتر دکتر لطف الله خـواجه پور  سرپرست دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر در پیامی فرا رسیدن عید نوروز و سال نو را تبریک گفت .
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ،متن کامل این پیام بدین شرح است : 
 فرا رسیدن سال نو نوید بخش افکار نو، کردار نو و تصمیم های نو برای آینده است. آینده ای که همه امید داریم بهتر از گذشته باشد. حلول سال نو و بهار پرطراوت، نشانه قدرت لایزال الهی و تجدید حیات طبیعت است.
در سال همدلی و همزبانی با همت و تلاش و همدلی جامعه دانشگاهی دانشگاه علوم و فنون دریاییی خرمشهر و با تقویت هرچه بیشتر سطح علمی در دانشگاه، تعریف رشته های جدید، جذب اعضای هیئت علمی توانمند و بهره برداری از پیشرفته ترین فناوری های آموزشی و پژوهشی روز دنیا و توسعه زیرساخت ها در ارتقای کیفیت آموزش عالی ایفای نقش کنیم.
امید است در سال جدید جامعه دانشگاهی کشور خصوصا دانشگاهیان دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر با همت و تلاش مضاعف و بهره‌گیری از تمامی ظرفیت‌های موجود به‌خصوص تمهید شرایط حضور شاداب و مشارکت فعال استادان محترم و دانشجویان عزیز در فعالیت‌های علمی و پژوهشی ، زمینه تحقق اهداف تبیینی سال جدید را فراهم نمایند.
عید باستانی نوروز و آغاز سال نو را که با دعای خیر عزیزان تحول احوال و تقلّب دل ها و بصیرت ها را نوید می‌دهد به همه دانشگاهیان خدوم اعم از اعضای محترم هیئت علمی، کارکنان  معزز و دانشجویان گرامی که در راه اعتلای دانشگاه و نظام مقدس جمهوری اسلامی تلاش می‌نمایند، تبریک و تهنیت عرض نموده از خداوند متعال آرزومندم که سال 95سالی سرشار از سلامتی، شادمانی و موفقیت برای همه دانشگاهیان باشد.