پیام تبریک سرپرست دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر به مناسبت فرا رسیدن عید سعید فطر

۱۸ تیر ۱۳۹۵ | ۱۸:۵۶ کد : ۷۲۶۴ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۱۶۹
دکتر لطف اله خواجه پورسرپرست دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر به مناسبت فرا رسیدن عید سعید فطر پیامی صادر کرد.به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، متن کامل این پیام بدین شرح است : تحفه خداوند...
پیام تبریک سرپرست دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر به مناسبت فرا رسیدن عید سعید فطر
 دکتر لطف اله خواجه پورسرپرست دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر به مناسبت فرا رسیدن عید سعید فطر پیامی صادر کرد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، متن کامل این پیام بدین شرح است : 
تحفه خداوند متعال به مؤمنانی است که با روزه به غبارروبی خانه دل پرداخته، پلیدی را از جان خود بیرون رانده و به جای آن اخلاص و ایمان را جایگزین کرده اند. حقیقتاً این عید خجسته روز تولد و شکفتن دوباره انسان است.
عطـر دل انگیز ایمان در دل هـا بـه مشام می رسد. گلبوته هـای صبر و مبارزه با نفس در جان ها شکفته می شود. روز عید فطر همه چیز رنگ و بوی خدایی دارد. عید فطر زمان شکفتن گل های ایمان در دل و جان انسان است. تحفه خداوند به مؤمنانی است که با سلاح روزه به غبارروبی خانه دل پرداخته اند. آنان که پلیدی را از جان خود بیرون رانده اند و به جای آن اخلاص و ایمان را جایگزین کرده اند. آری عید سعید فطر روز تولد دوباره انسان است.
اینجانب، باآرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان و تبریک عید بزرگ و سعید فطر به پیشگاه حضرت ولیعصر (عج)، رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله العالی) و عموم دانشگاهیان، از خداوند متعال، رستگاری و عزت و کرامت همگان را مسئلت می نمایم.( ۲ )