پیام تبریک سرپرست دانشگاه رازی به مناسبت سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی

۲۶ مرداد ۱۳۹۳ | ۱۴:۱۰ کد : ۷۲۵۵ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۵۷۱
دکترمحمدابراهیم اعلمی آل آقا سرپرست دانشگاه رازی کرمانشاه در پیامی به مناسبت سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی، فداکاری و جانفشانی آنان را ارج نهاد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در پیام سرپرست د...
دکترمحمدابراهیم اعلمی آل آقا سرپرست دانشگاه رازی کرمانشاه در پیامی به مناسبت سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی، فداکاری و جانفشانی آنان را ارج نهاد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در پیام سرپرست دانشگاه رازی آمده است: 26 مرداد ماه سالروز ورود مردانی است که با ایستادگی و مقاومت خود، دفتر زرین دفاع مقدس را زینتی مضاعف بخشیدند. بی تردید مقاومت و ایستادگی حیرت انگیز این بزرگواران طی دوران اسارت در زندان های مخوف رژیم بعثی عراق از جمله واقعیت ها و پدیده های آموزنده جنگ تحمیلی 8 ساله استکبار جهانی علیه انقلاب اسلامی به شمار می رود.
بازخوانی و ترسیم نقش‌ آزادگان عزیز در مسیر پیشرفت و تعالی کشور به ویژه در عرصه‌های مختلف علمی و مدیریتی، این حقیقت را آشکار می‌سازد که این عزیزان به مثابه ذخیره‌ای راهبردی در حساس‌ترین مقاطع توانسته اند گام‌های تعیین کننده‌ای را در مسیر تداوم انقلاب و آرمان‌های سترگ ملت ایران بردارند.
گرامیداشت سالروز ورود آزادگان به کشور، فرصتی ارزشمند را برای بازخوانی دستاوردها و پیامدهای پایداری و ایستادگی رزمندگان سلحشور اسلام در دفاع مقدس فراهم می آورد.
این روز خجسته را به آزادگان بصیر و ولایت مدار و خانواده های معظم آنان تبریک و تهنیت گفته و عزت و سربلندی را از پیشگاه خداوند منان برای این عزیزان خواستارم .