پیام تبریک سرپرست دانشگاه رازی به مناسبت آغاز سال نو

۲۷ اسفند ۱۳۹۳ | ۱۶:۰۲ کد : ۷۲۵۴ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۸۲۳
سرپرست دانشگاه رازی با صدور پیامی ضمن تبریک آغاز سال نو ، بر تلاش دانشگاهیان برای  رسیدن به ایرانی آباد ، مستقل و توسعه یافته و تحقق یک زندگی توام با معنویت ، آرامش و امید تاکید کرد. به گزارش روا...
سرپرست دانشگاه رازی با صدور پیامی ضمن تبریک آغاز سال نو ، بر تلاش دانشگاهیان برای  رسیدن به ایرانی آباد ، مستقل و توسعه یافته و تحقق یک زندگی توام با معنویت ، آرامش و امید تاکید کرد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، متن پیام دکتر محمد ابراهیم اعلمی آل آقا به شرح ذیل است:
عید سعید نوروز و آغاز سال نو را  به همه دانشگاهیان خدوم اعم از اعضای محترم هیأت علمی، کارمندان معزز و دانشجویان گرامی که در راه اعتلای دانشگاه و نظام مقدس جمهوری اسلامی تلاش می‌نمایند، تبریک و تهنیت عرض نموده از خداوند متعال آرزومندم که سال 94، سالی سرشار از سلامتی، شادمانی و موفقیت برای همه دانشگاهیان باشد.
نوروز که موسم نزدیکی و پیوند دلها و آرزوهاست، فرصت مناسبی است تا با یکدیگر عهد و پیمان ببندیم که تا رسیدن به ایرانی آباد ، مستقل و توسعه یافته و تحقق یک زندگی توام با معنویت ، آرامش و امید ، لحظه ای از تلاش و کوشش دست برنداریم.
به لطف حق تعالی همانگونه که تاکنون جامعه دانشگاهی با توجه به نقش ممتاز و متمایز خود در تحولات اجتماعی پیشگام و پیشاهنگ بوده ، امید است که در سال 1394 نیز با تأسی به رهنمودهای مقام معظم رهبری ضمن انجام وظایف ذاتی خود به نحو شایسته تری ادای تکلیف نماید. 
در پایان ، در پناه الطاف لایزال الهی و در سایه توجهات حضرت ولی عصر (عج) و با درود به ارواح طیبه امام راحل و شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی و آرزوی توفیق روزافزون و سلامتی و طول عمر رهبر کبیر و فرزانه انقلاب، صمیمانه‌ترین تبریکات و شادباش‌ها را به مناسبت سال نو و بهار طبیعت به پیشگاه همهشریان عزیزمان ، جامعه دانشگاهی و بخصوص استادان، دانشجویان، کارکنان و خانواده بزرگ دانشگاه رازی ابراز می‌نمایم و از ایـزد متعال بـرای همگان سالـی خوش توأم با موفقیت، بهروزی، تفاهم، وفاق و پیشرفت مسألت می‌نمایم .