پیام تبریک سرپرست دانشگاه تحصیلات تکمیلی و فناوری پیشرفته کرمان به مناسبت فرارسیدن سال 1394

۲۴ اسفند ۱۳۹۳ | ۱۲:۲۰ کد : ۷۲۵۱ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۶۸۹
دکتر محمد میرزایی سرپرست دانشگاه تحصیلات تکمیلی و فناوری پیشرفته کرمان به مناسبت فرارسیدن سال 1394 پیام تبریکی صادر کرد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در متن این پیام آمده است: گردش ایام برگ دیگری از...
پیام تبریک سرپرست دانشگاه تحصیلات تکمیلی و فناوری پیشرفته کرمان به مناسبت فرارسیدن سال 1394
دکتر محمد میرزایی سرپرست دانشگاه تحصیلات تکمیلی و فناوری پیشرفته کرمان به مناسبت فرارسیدن سال 1394 پیام تبریکی صادر کرد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در متن این پیام آمده است:
گردش ایام برگ دیگری از تقویم عمر مارا ورق زد. سالی گذشت، صدای پای بهار این نشان جلال و جمال خداوند یکتا، درس تحول، رشد و تکامل شنیده می‌شود، امید است در ترنم ترانه شکوفایی طبیعت حال جان و دل ما احسن الحال شود.
  اینجانب پیشاپیش حلول سال نو و عید سعید باستانی ایرانی- اسلامی را که ریشه در فرهنگ و اندیشه ایران اسلامی دارد را به عموم مردم عزیز کشورمان بالاخص دانشگاهیان خدوم اعم از اساتید، دانشجویان و کارمندان تبریک عرض می کنم.
عید پیش رو با ایام شهادت خیر کثیر بانوی دوعالم حضرت فاطمه (س) مقارن گشته، ضمن عرض تسلیت به این مناسبت، توفیق روزافزون همگان را در راه تبعیت از اندیشه ها و سیره عملی آن حضرت(س) از درگاه خداوند مسئلت دارم.
 ضمن تقدیر و تشکر از زحمات همکاران محترم در سالی که گذشت برای کلیه عزیزان همکار و مردم سربلند ایران اسلامی سالی سرشار از بهروزی، موفقیت در عرصه‌های مختلف زندگی از درگاه خداوند منان خواستارم.
 امید است با همدلی و همکاری در پیشبرد اهداف دولت "تدبیر و امید" موجبات افتخار و عزت نظام مقدس جمهوری اسلامی را فراهم آوریم.