پیام تبریک سرپرست دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید

۲۷ شهریور ۱۳۹۵ | ۱۵:۲۸ کد : ۷۲۴۹ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۷۷۰
دکتر محمد جواد آروین سرپرست دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته، در پیامی آغاز سال تحصیلی را به دانشجویان و دانش‌آموختگان مسیر علم و دانش تبریک گفت.به گزارش روابط عمومی  وزارت علوم، در ...
پیام تبریک سرپرست دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید
دکتر محمد جواد آروین سرپرست دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته، در پیامی آغاز سال تحصیلی را به دانشجویان و دانش‌آموختگان مسیر علم و دانش تبریک گفت.
به گزارش روابط عمومی  وزارت علوم، در این پیام آمده است:
همه ساله با شروع ماه مهر و آغاز سال تحصیلی جدید، حرکت دوباره و پرانرژی در مسیر پیشرفت علمی و توسعه پایدار و رشد و تعالی در جامعه اسلامی آغاز می‌شود و در این میان دانشگاه بهترین فرصت برای آموختن، زندگی بهتر و مهیا شدن برای ورود به عرصه خدمت است.
ورود به دانشگاه، آغاز بصیرتی جدید برای کسب علم و معرفت است. شروعی برای جوشش خلاقیت و ترویج فرهنگ و علم‌آموزی همراه با اخلاقیات در جهت رسالت تکریم خود و دیگران می‌باشد.
بیایید اراده خویش را در جهت پیشرفت و بالندگی در عرصه‌های علم و معرفت استوارکرده و راسخ و ثابت‌قدم در جهت فراگیری علم و دانش، همت خویش را با تکیه بر سلاح تقوا، در سالیان پس از دانشگاه چرخ‌های علمی و مدیریتی میهن عزیزمان ایران اسلامی را به نحو مطلوب به پیش ببریم.
آغار سال تحصیلی و شروع دلنشین درس و دانشگاه را به جامعه دانشگاهی و دانشجویان عزیز دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته صمیمانه تبریک و تهنیت عرض نموده؛ و از درگاه خداوند متعال، دستیابی به مدارج عالی علمی، تواًم با موفقیت، بهروزی و سعادت را از درگاه خداوند متعال خواهانم.