پیام تبریک سال نو رئیس دانشگاه کوثر

۱۵ فروردین ۱۳۹۵ | ۱۱:۵۳ کد : ۷۲۴۶ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۹۱۴
رئیس دانشگاه کوثر به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز پیام تبریکی صادر کرد.به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، متن پیام به شرح ذیل است :خداوند یگانه را سپاس که مجالی عنایت نمود تا سالی سرشار از هم‌دلی و هم‌زب...
رئیس دانشگاه کوثر به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز پیام تبریکی صادر کرد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، متن پیام به شرح ذیل است :
خداوند یگانه را سپاس که مجالی عنایت نمود تا سالی سرشار از هم‌دلی و هم‌زبانی، تعامل، تفاهم، تبادل افکار، آرا و تجربیات را پشت سر بگذاریم و توفیقی عطا فرمود تا خدمتگزاری کنیم. اینک در آستانه فصل شکوفایی و آغاز رویش در طبیعت، بهانه‌ای است که در این فصل با تفکر و اندیشه در بازآفرینی طبیعت به نوآوری و نوسازی در کار خود بپردازیم.
در این بهار نیز همانند سال‌های قبل، تنها احساس دلخوشی‌مان از جای خالی شهدای عزیزمان در کنار سفره هفت سین، صلابت و غرور توفیقات به‌دست آمده و ایستادن نظام اسلامی بر قله‌های افتخار است.
ضمن تبریک عید سعید نوروز به همه دانشگاهیان خدوم، از زحمات ارزشمند تمامی همکاران عزیز دانشگاهی قدردانی نموده و از خداوند متعال، سالی سرشار از بهروزی و موفقّیت و ایّامی نیک و پر بار برای اعضای هیئت علمی، کارمندان، دانشجویان و خانواده‌های معّزز آنان، در ظل عنایات حضرت حق تعالی و در سایه حجت بر حق "حضرت صاحب الامر" مسئلت می‌نمایم. امیدوارم سال آینده، با تدبیر و هم فکری بیشتر، سالی پر از برکت، امید و موفقیت برای همه دانشگاهیان باشد و "یا محول الحول والاحوال" در ضمیر ما تحقق یابد.

( ۴ )