پیام تبریک رییس موزه علوم و فناوری جمهوری اسلامی ایران به مناسبت فرجام برجام

۳۰ دی ۱۳۹۴ | ۱۷:۱۴ کد : ۷۲۴۵ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۰۶۴
دکتر سیف اله جلیلی رییس موزه علوم و فناوری جمهوری اسلامی ایران با صدور پیامی اجرایی شدن برنامه برجام را تبریک گفت.به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، متن پیام دکتر جلیلی به شرح ذیل است:   ...
 دکتر سیف اله جلیلی رییس موزه علوم و فناوری جمهوری اسلامی ایران با صدور پیامی اجرایی شدن برنامه برجام را تبریک گفت.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، متن پیام دکتر جلیلی به شرح ذیل است:
                                                                          
به فرجام رسیدن برجام و رهایی از تحریم¬های ناجوانمردانه¬ی تحمیل شده بر کشور عزیزمان، خبر شادی¬بخشی است که نتیجه¬ی سال¬ها شکیبایی یک ملت نجیب و تلاش شبانه روزی دولت¬مردان غیرتمند و باهمت کشورمان بود. تیم مذاکره کننده¬ای دانا و توانا که با مقاومت و پایمردی مثال¬زدنی خویش موفق شد حقانیت ایران را به خوبی به جهانیان نشان دهد و ثابت کند که گفت و گو آن هم با تعاملی سازنده تنها راه¬ برای حل چالش¬های جهانی و منطقه¬ای است. از این روست که باید این پیروزی ارزشمند و تاریخی را جشن گرفت و به همگان بویژه نسل جوان کشور یادآور شد که اکنون نوبت شماست که با اتحاد و هم¬دلی بر تلاش خویش بیفزایند و امیدوارتر از پیش چرخه¬ی علم و فناوری کشور را پرشتاب¬تر از گذشته به حرکت درآورند.
موزه علوم و فناوری جمهوری اسلامی ایران این رویداد مبارک را به ملت بزرگوار و دولت¬مردان سخت¬کوش کشور صمیمانه تبریک می¬گوید و امیدوار است که میوه¬های این دستاورد بزرگ به کام همه¬ی ایرانیان شیرین و گوارا باشد.