پیام تبریک رییس دانشگاه ارومیه به مناسبت روز کارمند

۰۸ شهریور ۱۳۹۳ | ۱۳:۵۷ کد : ۷۲۴۲ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۴۹۸
دکتر رحیم حب نقی رئیس دانشگاه ارومیه به مناسبت روز کارمند پیام تبریکی خطاب به کارمندان این دانشگاه صادر کرد .به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، متن کامل پیام رئیس دانشگاه ارومیه بدین شر...
دکتر رحیم حب نقی رئیس دانشگاه ارومیه به مناسبت روز کارمند پیام تبریکی  خطاب به کارمندان این دانشگاه صادر کرد .
به گزارش روابط  عمومی وزارت علوم ، متن کامل پیام رئیس دانشگاه ارومیه بدین شرح است :
همکاران عزیز!
فرا رسیدن هفته دولت و روز کارمند را غنیمت می‌شمارم تا به همه همکاران خوبم در خانواده بزرگ دانشگاه ارومیه عرض سلام و ابراز ارادت کنم.
قدردانی از کارمند مسئول و وظیفه شناسی را که با بهره گیری  از تخصص و تعهد و کاربرد مهارت های لازم، احترام و اکرام به ارباب رجوع به خصوص دانشجویان، برای پیشرفت دانشگاه، با هدف اعتلا و ارتقای فعالیت های علمی و عملی اهتمام می ورزد یک فریضه میدانم و  تلاش های بی دریغ و خالصانه همه کارمندان را که بازوان توانای دانشگاه در عرصه های مختلف به شمار می روند پاس می دارم.
به طور حتم بار سنگین پشتیبانی نیروهای تخصصی دانشگاه بر عهده کارمندان زحمتکش قرار دارد و هیچ تلاشی در جهت ارتقای کیفیت خدمات و ایجاد رضایت در ارباب‌رجوع بدون همت این عزیزان موفق نخواهد بود.
اینجانب ضمن تبریک این روز به تمامی کارکنان عزیز دانشگاه ارومیه، ضمن آرزوی سلامت و سعادت برای ایشان، بر تلاش مسئولان دانشگاه در قدردانی از زحمات کارمندان و حفظ حقوق ایشان تأکید می‌نمایم و رجای واثق دارم ، تمام تلاش خود را برای انجام وظایف شغلی و مسئولیت های قانونی، حفظ حقوق مردم، پیشرفت نظام اداری و اعتلای کشور به کار گرفته و وجدان کاری،عدالت، صداقت، امانت داری، راز داری و خدمت به مردم را سرلوحه ی گفتار و کردار خود قرار داده و ارزش های دینی، انسانی، اجتماعی و قوانین، مقررات و ضوابط را در انجام فعالیت های سازمانی و اداری رعایت نموده و در همه حال به احکام الهی، قانون اساسی، مقررات حاکم و منشور اداری و اخلاقی پایبند بوده و تلاش خود را در جهت جلب رضای ایزد متعال و اجرای احکام و مقررات اسلامی به منظور نیل به روابط و مناسبات عادلانه ی انسانی در جامعه و مهرورزی به انسان ها و اعتلای سطح علمی، فنی و فرهنگی به کار بندید و همواره نشاط را در محیط کار ترویج  نمایید. امیدوارم با کمک و همکاری همه کارکنان دانشگاه در بهبود کیفیت کلیه فعالیت ها و جلب رضای باری‌تعالی موفق‌تر از گذشته حرکت نمائیم.