پیام تبریک رئیس دانشگاه کشاورزی و منابع طبیعی رامین خوزستان به مناسبت فرا رسیدن عید فطر

۱۸ تیر ۱۳۹۵ | ۱۸:۲۸ کد : ۷۲۲۹ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۷۲۱
سید عطاءاله سیادت رئیس دانشگاه کشاورزی و منابع طبیعی رامین خوزستان به مناسبت فرا رسیدن عید فطر پیام تبریکی صادر کرد.به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، متن کامل این پیام بدین شرح است : رمضان، مهیّا...
سید عطاءاله سیادت رئیس دانشگاه کشاورزی و منابع طبیعی رامین خوزستان به مناسبت فرا رسیدن عید فطر پیام تبریکی صادر کرد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، متن کامل این پیام بدین شرح است : 
رمضان، مهیّاترین فرصت سازندگی از میان ما رخت بربست و خوشا بر آنان که آن را به سان میهمانی ارجمند و عزیز پاس داشتند و بر آنچه خداوند منان و رسول گرامی‌اش سفارش نموده‌اند، استمرار ورزیدند و گوهر وجود از ناپاکی‌ها پیراستند و خود را به زیب ایمان و زیور تقوی آراستند.
عید فطر، جشن بازگشت به فطرت پاک انسانی به برکت یک ماه عبادت خالصانه و تلاش برای زدودن زنگارهای گناه و انحراف و جهالت از دل ها و جان ها در طول ماه مبارک رمضان است. عید فطر برای آنان که رمضان را آنگونه که شایسته است درک کرده اند، روز اعلام پیروزی بر طاغوت نفس است و روز شکر به درگاه الهی به خاطر آنچه در ضیافت خویش ما را به آن مهمان نمود و به سوی آن هدایت فرمود.
فرا رسیدن عید سعید و فرخنده فطر، عید عاشقان عبودیت و پرستش را به پیشگاه حضرت ولی عصر (عج)، مقام معظم رهبری و اعضای محترم هیئت علمی و کارکنان خدوم و زحمتکش دانشگاه کشاورزی و منابع طبیعی رامین خوزستان تهنیت و شاد باش عرض می‌نمایم.