پیام تبریک رئیس دانشگاه کشاورزی و منابع طبیعی رامین خوزستان به مناسبت سال روز 13 آبان

۱۲ آبان ۱۳۹۵ | ۱۳:۲۳ کد : ۷۲۲۷ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۲۷۰
دکترسیدعطاءالله سیادت رئیس دانشگاه کشاورزی ومنابع طبیعی رامین خوزستان به مناسبت سالروز 13 آبان پیام تبریکی صادرکرد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، درپیام دکترسیادت آمده است: سیزدهم آبان ماه یادآور سه ...
دکترسیدعطاءالله سیادت رئیس دانشگاه کشاورزی ومنابع طبیعی رامین خوزستان به مناسبت سالروز 13 آبان پیام تبریکی صادرکرد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، درپیام دکترسیادت آمده است:
سیزدهم آبان ماه یادآور سه واقعه مهم تاریخ انقلاب اسلامی است: روشنگری مدبرانه حضرت امام خمینی (ره) در مدرسه فیضیه و تبعید ایشان در سیزدهم آبان 1343 که نشان از پیروزی منطق برخاسته از بینش الهی بر منطق متکی بر زور بود، کشتار دانش‌آموزان و دانشجویان توسط رژیم شاهنشاهی در سیزدهم آبان 57 که با نثار خون خود نهال انقلاب را آبیاری و زمینه به ثمر نشستن آن در بهمن ماه 57 را فراهم کرد و تسخیر لانه جاسوسی توسط دانشجویان پیرو خط امام در سیزدهم آبان 58 که نشان دادند دانش و بینش انقلابی می تواند بزرگ‌ترین دشمنان انقلاب را از پای درآورد. هر کدام از این وقایع سند غرور آفرینی از روحیه استکبار ستیزی ملت ایران در تقابل با ظلم و استکبار است. این تجربیات استکبار ستیزی، بر دوش اصحاب علم و دانش وظیفه سنگینی می‌نهد و بر ما واجب می‌‌سازد که با تکیه بر تعهد، کسب تخصص و دانش مسیر مقدس امام راحل و شهدای راه استقلال و آزادی را ادامه ‌دهیم.
اینجانب ضمن تبریک یوم الله سیزدهم آبان به همکاران گرامی، دانشجویان عزیز و گرامیداشت این روز، از خداوند سبحان خواستارم تا در سایه توجهات ولی عصر (عج) همه ما را در پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی و موفقیت در عرصه‌های علمی و فرهنگی یاری کند.