پیام تبریک رئیس دانشگاه هرمزگان به مناسبت فرارسیدن عید فطر

۱۸ تیر ۱۳۹۵ | ۱۸:۳۰ کد : ۷۲۲۳ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۷۴۵
دکتر علی اکبر شیخی رئیس دانشگاه هرمزگان طی پیامی فرارسیدن عید سعید فطر را به جامعه دانشگاهی تبریک گفت .به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، متن کامل پیام دکتر شیخی بدین شرح است : دانشجویان عزیز و همک...
پیام تبریک رئیس دانشگاه هرمزگان به مناسبت فرارسیدن عید فطر
دکتر علی اکبر شیخی رئیس دانشگاه هرمزگان طی پیامی فرارسیدن عید سعید فطر را به جامعه دانشگاهی تبریک گفت .
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، متن کامل پیام دکتر شیخی بدین شرح است : 
دانشجویان عزیز و همکاران گرامی 
رمضان ماه دلدادگی به پروردگار، ماه ضیافت الهی، ماه انس با قرآن و ماه رحمت و مغفرت به پایان رسید و اینک با دلهایی مالامال از عشق و محبت و با آرزوی اینکه طاعات و عباداتمان مقبول درگاه خداوند متعال قرار گرفته باشد و بهره کافی را از این ماه پرخیر و برکت برده باشیم  به پیشواز عید سعید فطر می رو یم.
اینجانب فرا رسیدن عید سعید فطر و ماه شوال را به جامعه دانشگاهی، تبریک و تهنیت عرض می نمایم. امید است با توشه ای که از این ماه پر برکت برداشته ایم بتوانیم در سالی که به نام "اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل" نام گذاری شده است گام های موثری در راستای اعتلای اخلاق اسلامی و اخلاق حرفه ای برداشته و از برکات همدلی و هم افزایی برای ارتقای کمی و کیفی دانشگاه هرمزگان و اعتلای میهن عزیزمان بهره مند شویم.
امیدوارم خداوند متعال دل های همه ما را مورد رحمت و هدایت خاص خود قرار دهد و توفیقات روز افزون را نصیب شما دانشجویان عزیز، استادان گرانقدر و کارمندان پر تلاش بفرماید.