پیام تبریک رئیس دانشگاه هرمزگان به مناسبت فرا رسیدن 17 مرداد روزخبرنگار

۱۸ مرداد ۱۳۹۵ | ۱۲:۲۶ کد : ۷۲۲۱ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۶۰۵
دکترعلی اکبر شیخی رئیس دانشگاه هرمزگان با صدور پیامی، فرا رسیدن 17 مرداد روز خبرنگار را به تمامی فعالان عرصه خبر و اطلاع رسانی تبریک گفت. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، درمتن پیام تبریک د...
دکترعلی اکبر شیخی رئیس دانشگاه هرمزگان با صدور پیامی، فرا رسیدن 17 مرداد روز خبرنگار  را به تمامی  فعالان عرصه خبر و اطلاع رسانی تبریک گفت.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، درمتن پیام تبریک دکتر شیخی آمده است:
17 مرداد روز شهادت خبرنگارشهید صارمی، درحقیقت روز پاسداشت کوشش های صادقانه خبرنگاران آزاده ای است که برای دسترسی، تولید و انتشار اطلاعات از هیچ کوششی دریغ نمی ورزند. این روز یادآور مجاهدت های زنان و مردان حقیقت طلبی است که با هدف روایت حقیقت، پرچم افراشته " آگاهی بخشی" را بر دوش کشیده و فروتنانه و بی ادعا، شمع وجود خویش را چراغ راه جامعه کرده اند.
دانشگاه هرمزگان به عنوان یک مرکز علمی، آموزشی، تحقیقاتی و فرهنگی فرارسیدن روزخبرنگار را گرامی داشته و بدین وسیله از تلاش های همه صاحبان  اندیشه و قلم و اصحاب رسانه، خبرنگاران، گزارشگران، تصویربرداران، مدیران پایگاه های خبری و اطلاع رسانی به پاس رسالت قلم و فعالیت های صادقانه و کوشش های بی شائبه و بی دریغی که شما برای تعالی همه جانبه ایران اسلامی در وادی دانش و معرفت گام بر می دارید صمیمانه سپاسگزاراست.
امیداست در پناه ایزد متعال در تمامی شئونات زندگی و در راه اعتلای فرهنگ و هنراسلامی براساس آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران سرافراز و سربلند باشید.