پیام تبریک رئیس دانشگاه هرمزگان به مناسبت عید سعیدفطر

۲۹ تیر ۱۳۹۴ | ۱۲:۳۸ کد : ۷۲۲۰ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۷۰۶
دکترعلی اکبر شیخی رئیس دانشگاه هرمزگان طی پیامی فرارسیدن عیدسعیدفطر را به جامعه دانشگاهی تبریک گفت و ابراز امیدواری کرد با بهره گیری از برکات ماه مبارک رمضان درسالی که به نام دولت و ملت، همدلی و همزبا...
دکترعلی اکبر شیخی رئیس دانشگاه هرمزگان طی پیامی فرارسیدن عیدسعیدفطر را به جامعه دانشگاهی تبریک گفت و ابراز امیدواری کرد با بهره گیری از برکات ماه مبارک رمضان درسالی که به نام دولت و ملت، همدلی و همزبانی نام گذاری شده است گام های موثری در راستای اعتلای اخلاق اسلامی و اخلاق حرفه ای برداشته و از برکات همدلی و هم افزایی برای ارتقای کمی و کیفی دانشگاه هرمزگان و اعتلای میهن عزیزمان بهره مند گردیم.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، درمتن پیام دکترشیخی آمده است:
اکنون که به فضل و کرم پروردگار منان، مردم ایران اسلامی، با پیروی از رهنمودهای رهبر معظم انقلاب اسلامی و تلاش های دولت و تیم مذاکره کننده هسته ای شاهد پیروزی و سربلندی است که شایسته آنان می باشد.
اینجانب ضمن تبریک این پیروزی، فرا رسیدن عیدسعیدفطر و ماه شوال را به کلیه مردم شریف ایران اسلامی به خصوص جامعه دانشگاهی دانشگاه هرمزگان، تبریک و تهنیت عرض می کنم.
امید است با توشه ای که از این ماه پر برکت برداشته ایم بتوانیم در سالی که به نام "دولت و ملت، همدلی و همزبانی" نام گذاری شده است گام های موثری در راستای اعتلای اخلاق اسلامی و اخلاق حرفه ای برداشته و از برکات همدلی و هم افزایی برای ارتقای کمی و کیفی دانشگاه هرمزگان و اعتلای میهن عزیزمان بهره مند گردیم.
امیدوارم خداوند متعال دلهای همه ما را مورد رحمت و هدایت خاص خود قرار دهد و توفیقات روز افزون را نصیب شما دانشجویان عزیز، اساتید گرانقدر و کارمندان پر تلاش بفرماید.